آلونک -خرید و اجاره ملک

آلونک -خرید و اجاره ملک

نسخه ۱۸.۰۶
۱۰
هزار
نصب فعال
خرید
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

در نوسانات بازار مسکن با برترین کارشناسان املاک همراه شوید!


با توجه به تغییرات قیمت و نوسانات بازار مسکن یافتن ملک ایده‌آل دیگر به ‌سادگی گذشته نیست. جستجو در حجم زیادی از آگهی‌های متنوع، هم طاقت‌فرسا است و هم به زمان زیادی احتیاج دارد. وب‌سایت آلونک با تغییرات شگفت‌انگیز خود این موضوع را حل کرده است. این ‌بار بعد از جستجو با کارشناسان برتر هر محله و آگهی‌های آنها روبرو خواهید شد. آلونک، کارشناسان متخصص را متناسب با جستجوی شما معرفی می‌کند تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن ملک ايده‌آل خود را پیدا کنید.


شما مي‌توانيد:


- به ‌صورت همزمان، کارشناسان مرتبط با جستجوی خود را همراه با آگهی‌های آنها مشاهده کنید.


- کارشناسان املاک را با نشان‌های حرفه‌ای (کارشناس فعال با آگهی‌های به‌روز در منطقه)، مشتری‌مدار (کارشناس نمونه از نظر کاربران) و ویژه (کارشناس مورد تائید) بشناسید.


- با ارتباط با بهترین مشاوران، به جای جستجو در حجم زیاد آگهی‌ها، در زمان صرفه‌جویی کنید.


- شاخص قیمت، متراژ و اطلاعات کامل محله‌های مختلف را ببینید.


- اطلاعات شفاف هر آگهی ملكي را با جزئیات ببینید.


- با بیش از 23000 مشاور املاک حرفه‌ای در بیش از 2500 آژانس املاک تایید شده در ارتباط باشید.


آلونک تنها بستر مورد تأیید اتحادیه مشاوران املاک كشور، «تجربه اعتماد تا خانه‌دار شدن» را برای شما فراهم می‌کند.

در رسانه‌ها

مشاور املاک، همراه شماست! - آلونک زیر ذره بین

امروزه موضوع مسکن، به مهم‌ترین مسئله معیشتی مردم تبدیل شده است. هم‌چنین جستجوی یک خانه متناسب با شرایط هر فرد کار چندان آسانی به نظر نمی‌آید. در راستای همین نیاز، اپلیکیشن‌های مختلفی به بازار آمده‌اند. مزیت این اپلیکشن‌ها در این است که می‌توانید موارد بیشتری را مشاهده و قیمت‌ها را مقایسه کنید. یکی از این اپلیکیشن‌ها آلونک است. با نصب آلونک می‌توانید در هر مکانی به جستجوی مسکن بپردازید. این جستجو بر روی نقشه صورت می‌گیرد. برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن آلونک با ذره بین همراه باشید.

آنلاین و بدون دردسر خانه مورد نظرتان را انتخاب کنید

دغدغه‌های زیادی برای پیدا کردن خانه در سطح شهر وجود دارد یکی از آن‌ها اتلاف زمان و شماست که علاوه بر خستگی شما را در انتخاب بهترین گزینه دچار سردرگمی می‌کند. به همین دلیل اپلیکیشنی توسعه داده شده تا به راحتی بتوانید به خانه‌های سطح شهر تهران دسترسی داشته باشید و بدون سر زدن به آنها اطلاعاتی از جمله عکس‌ها، متراژ، قیمت و ... را در قالب یک اپلیکیشن مشاهده کنید. آلونک سامانه‌ای برای خرید، اجاره خانه و ارائه اطلاعات ملکی در تهران است که با هدف افزایش اعتماد در خرید ملک در تهران بستر ارتباطی ایمنی را بین متقاضیان ملک و مشاورین املاک قابل اعتماد و حرفه‌ای فراهم کرده است.

logo-enamad logo-samandehi