کیف توکن ققنوس

کیف توکن ققنوس

Version ۲.۰.۱
نصب +۲۰ هزار
Category امور مالی
Size ۲۹ مگابایت
Last Update ۱۴ آبان ۱۴۰۲
کیف توکن ققنوس

کیف توکن ققنوس

شرکت یکتا ققنوس پارس
Version ۲.۰.۱
نصب +۲۰ هزار
Category امور مالی
Size ۲۹ مگابایت
Last Update ۱۴ آبان ۱۴۰۲
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

سرمایه‌گذاری در بازارهای متنوع، حتی با ۱۰ هزار تومن!

شبکه ققنوس اولین و بزرگ‌ترین زیرساخت دفترکل توزیع‌شده (DLT) در ایران است که  توسط بانک‌های ملی، ملت، تجارت، پارسیان و پاسارگاد و شرکت‌های توسن و ققنوس با مجوز سکو از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد شده است. این پلتفرم به‌عنوان نخستین زیرساخت مدیریت دارایی در کشور ، امکان خرید دارایی‌های ارزشمند را در واحدهای کوچک و قابل خرید، در قالب توکن، برای تمامی اقشار جامعه فراهم کرده تا همه بتوانند سرمایه‌گذاری و حفظ ارزش پول را با خرید دارایی‌هایی همچون الماس و ملک تجربه کنند.

با کیف توکن ققنوس خیلی ساده و سریع با هر مقدار سرمایه از ده هزار تومان تا یک میلیارد تومان و بدون نیاز به دانش خاصی می‌توانید به دنیای سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال دارای پشتوانه فیزیکی وارد شوید.

یکی از توکن‌های ققنوس که جذابیت زیادی برای سرمایه‌گذاری‌ دارد، توکن الماس دایادایموند با پشتوانه الماس مرغوب و دارای گواهینامه جهانی GIA هست که از ارزشی در حدود 10 دلار برخوردار و ارزش این توکن بر اساس افزایش یا کاهش نرخ قیمت الماس و دلار طلا در ایران محاسبه می‌شود.

این فرصت جذاب، سودآور و مطمئن سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال را از دست ندهید و با کیف توکن ققنوس به دنیای دارایی‌های دیجیتال سلام کنید!

User Reviews - ۲۳۱ Rates
3.5 from 5
5
4
3
2
1
ARS
ARS
۱۴۰۲/۱۱/۲۵
مزخرف ترین نرم افزاری که تا به حال دیدم. پشتیبانیشون که به هیچ عنوان پاسخگو نیستن. شرکتی که باید هر لحظه هر ساعت شبانه روز دردسترس باشن فقط شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری گفته در دسترس هست که اونم نیست...
فاطمه زبیدی
فاطمه زبیدی
۱۴۰۲/۰۸/۱۸
دوستان به خدا نصیب کردنم خودش خود به خود تراکنش انجام میدا د پولرا میخو را
محسن
محسن
۱۴۰۲/۱۲/۰۳
یکی از مزایای یک صرافی خوب پشتیبانی صرافی می‌باشد که متاسفانه این صرافی پشتیبانی از مشتری ضعیف وجوابگو نیستندحتی یک ستاره هم زیاد می‌باشد. من دوسال توی این صرافی هستم برای یک فروش معمولی توکن باید از هفت خان گذشت تازه زمانی هم که فروختی تازه باید شکنجه بشی و۲۰۰ بار با پشتیبانی ارتباط بگیری تا پول