کیف توکن ققنوس

کیف توکن ققنوس

نسخه ۱.۷.۰
+۱۰
هزار
نصب فعال
امور مالی
دسته
۲۰
مگابایت
حجم

با نصب کیف توکن ققنوس 3 توکن پیمان به ارزش 3 سوت طلا هدیه بگیر!

شبکه ققنوس اولین و بزرگ‌ترین زیرساخت دفترکل توزیع‌شده (DLT) در ایران است که  توسط بانک‌های ملی، ملت، تجارت، پارسیان و پاسارگاد و شرکت‌های توسن و ققنوس با مجوز سکو از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد شده است. این پلتفرم به‌عنوان نخستین زیرساخت مدیریت دارایی در کشور، امکان خرید دارایی‌های ارزشمند را در واحدهای کوچک و قابل خرید، در قالب توکن، برای تمامی اقشار جامعه فراهم کرده تا همه بتوانند سرمایه‌گذاری و حفظ ارزش پول را با خرید دارایی‌هایی همچون الماس و ملک تجربه کنند.

با کیف توکن ققنوس خیلی ساده و سریع با هر مقدار سرمایه از هزار تومان تا یک میلیارد تومان و بدون نیاز به دانش خاصی می‌توانید به دنیای سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال دارای پشتوانه فیزیکی وارد شوید.

پیمان، توکن پایه شبکه ققنوس، توکنی با پشتوانه دارایی‌های مورد تایید بنیاد ققنوس به ارزش یک سوت طلاست که ارزش این توکن بر اساس قیمت انس جهانی طلا، قیمت دلار طلا در ایران و مظنه طلای 24 عیار در بازار تهران متغیر است. یکی دیگر از توکن‌های ققنوس که جذابیت زیادی برای سرمایه‌گذاری‌ دارد، توکن الماس دایادایموند با پشتوانه الماس مرغوب و دارای گواهینامه جهانی GIA هست که از ارزشی در حدود 10 دلار برخوردار و ارزش این توکن بر اساس افزایش یا کاهش نرخ قیمت الماس و دلار طلا در ایران محاسبه می‌شود.

علاوه‌براین، در شبکه ققنوس توکن‌های جذاب و متعدد دیگری ازجمله الماس A101 برای سرمایه‌گذاری در حوزه الماس، توکن شارژ Mobile10 برای خرید شارژ تلفن همراه بدون وابستگی به اپراتور، توکن راه‌پرداخت برای خرید محصولات فرهنگی همراه با تخفیف،توکن خیریه مهرآفرین برای کمک به مادران و کودکان آسیب‌دیده اقتصادی از شیوع ویروس کرونا و .... وجود دارد؛ پس این فرصت جذاب، سودآور و مطمئن سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال را از دست ندهید و با کیف توکن ققنوس به دنیای دارایی‌های دیجیتال سلام کنید!

logo-enamad logo-samandehi