نبرد آخر

نبرد آخر

نسخهٔ ۱.۰۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۰۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲ اسفند ۱۳۹۶
نبرد آخر

نبرد آخر

منصور وزوایی
نسخهٔ ۱.۰۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۰۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲ اسفند ۱۳۹۶
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

این بازی تکمیل شده نسخه قبلی‌ می‌باشد که در آن‌ تغییرات اساسی‌ داده شده هست. این تغیرات شامل افزیش مراحل متفاوت و واقعی‌ تر شدن محیط بازی و نیز افزودن جایزه برای دوستانی ا ست که تحمل مراحل سخت نبرد را دارند. جهت دریافت جایزه بایستی تصویر مرحله آخر بازی را به همراه مشخصات دستگاهی که برنامه روی آن‌ نصب شده هست را برای ما به ایمیل mansvez@yahoo.com بفرستید.


در مورد نظر سنجی خواهش می‌کنم از روی بی‌صبری نظر ندهید، حداقل یک یا ۲ مرحله را بگذرانید و سپس نظر بدهید . برخی‌ از دوستان برنامه را نصب میکنند و به دلیل نداشتن روحیه مبارزه نا امید شده و مقصر را صاحب این برنامه می‌دانند!!!. به این دست از دوستان میگویم که این بازی سختی است و خود من برای گذراندن برخی‌ از مراحل آن‌ ۱۰‌ها بار تلاش کرده‌ام لطفا اگر دل نازک هستید کندی کرش بازی کنید. برخلاف آن‌ چیزی که فکر میشود برای برنده شدن در مراحل مختلف این بازی فقط نباید در شلیک گلوله استاد باشید بلکه باید یک استراتژی مناسب و کمی‌ فکر داشته باشید. لطفا نظرات صادقانه خودتان را با ما مطرح کنید که اگر همراه تشویق باشد ما را در ساخت بازی‌های آینده ترغیب خواهد کرد. متشکرم و موفق باشید. 

نظرات کاربران - ۲۷۶ رأی
۳.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Parsa
Parsa
2020/12/24
بدک نیست ولی خیلی خیلی سخته برای همین دو ستاره ازش کم میکنم
kamran
kamran
2021/02/19
سلام خرید درون برنامه اش خیلی زیاده ۲۰ هزارتمن برای عوض کردن هلیکوپتر اگه هلیکوپترت خوب دل چسبت نباشه دوباره ۱۵ هزار بده با کیفیتی که نداره
میلاد
میلاد
2022/03/11
مرحله ۳رو اصلا نمی تونین رد کنید