تیکاف 3

تیکاف 3

نسخه ۳.۶.۵۶۳۴c
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
رانندگی
دسته
۹۶
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

بررسی بازی موبایل ایرانی تیکاف ۳

اگر می‌خواهید ببینید بازی‌های موبایلی ایرانی در زمینه‌ی گرافیکی تا چه حد پیشرفت کرده‌اند، تیکاف را امتحان کنید. اما اگر انتظار یک تجربه‌ی لذت‌بخش و هیجان‌انگیز دارید، احتمالاً فقط از آهنگ‌های بازی لذت ببرید چون گیم‌پلی تیکاف چیزی نیست که بخواهد سرگرمتان کنید. کنترل‌های دشواری که باید زمان نه چندان کمی صرف یاد گرفتن قلق‌هایش کنید مانع بزرگی بر سر راه داشتن تجربه‌ای خوشایند از بازی است. تیکاف در انجام وظیفه‌ی بازی بودنش کوتاهی می‌کند اما آن‌قدر هم ساز مخالف نمی‌زند که بخواهید قید همه‌ی بازی‌های ایرانی را بزنید. فقط باید کمی بیشتر صبر کنیم.

جنون سرعت؛ معرفی بازی ایرانی “تیکاف ۳”

“تیکاف 3″، جدیدترین بازی استودیوی طراحان سفید، پس از ده ماه تلاش بی وقفه بالاخره برای اندروید منتشر شد؛ یک بازی استاندارد ایرانی با گرافیک قدرتمند سه بعدی که می تواند تنه به تنه نمونه های خارجی بزند.

معرفی بازی ایرانی «تیکاف ۳»

درمیان بازی‌های تلفن‌های هوشمند، قطعا عناوین ریسینگ جایگاه ویژه‌ای برای خود کسب کرده‌اند و طرفداران پروپاقرص خود را دارند. همین باعث شد تا به سراغ جدیدترین ساخته استودیو طراحان سفید یعنی تیکاف ۳ برویم تا با بررسی این بازی زمینه معرفی آن به علاقه‌مندان این سبک را فراهم کنیم.

بررسی بازی تیکاف 3: یک ماشین سواری ایرانی!

با توجه به استقبال مردم از گیم‌های ریسینگ سازندگان نیز علاقه زیادی به چنین گیم‌هایی نشان می‌دهند. در همین راستا، ایرانی‌ها نیز بی‌کار ننشسته‌اند و پس از عرضه چندین بازی، شاهد عرضه بازی تیکاف 3 هستیم. اکنون نیز در این مقاله تصمیم داریم تا با این بازی که نتیجه تلاش 10 ماهه استودیوی طراحان سفید است، آشنا شویم.

جنون اسب‌های بخار در پیستون خودروهای ایرانی

اما گیک‌های خوره‌ی دنیای بازی می‌دانند که این‌گونه نیست. بازی «تیکاف ۳» جدیدترین شاهد این مدعاست و گروه طراحان سفید آمده‌اند که بسیاری از تصورات پیش فرض ما از بازی‌های ایرانی را بر هم بزنند: یک بازی سه بعدی هیجان انگیز با چندین حالت برای ادامه‌ی گیم پلی به همراه داستانی جذاب. در ادامه با معرفی و بررسی بازی تیکاف ۳ در دنیای بازی همراه باشید.

کافه دولوپرز: معرفی، بررسی و مصاحبه با صادق جبلی ( سازنده بازی تیکاف ۲ و ۳ )

تیکاف۳، سومین نسخه از سری بازی های تیکاف است. تیکاف، برندی شناخته شده در بازی های اتومبیل رانی تولید ایران است که تا کنون سه نسخه از آن منتشر شده و جامعه کاربری یک میلیون نفری در کاربران ایرانی را داراست. در همین باب، مصاحبه ای با صادق جبلی (مدیر شرکت طراحان سفید سازنده بازی تیکاف ۲ و ۳ ) در قالب سوال و جواب تدارک دیده شده است و همینطور در ادامه میتوانید نقد و بررسی کافه دولوپرز ازین بازی را در سایت کافه دولوپرز بخوانید.


نظرات کاربران

آنلاین
۱۴۰۰/۳/۲۴
عالی
محسن
۱۴۰۰/۲/۳۰
عالی
abolfazl
۱۴۰۰/۲/۲۹
چرا باک بنزینش پر نمیشه ؟ کسی هست بدونه مشکلش چیه
ARYAN o_O
۱۴۰۰/۳/۱۹
خیلی خیلی بد هست همین
محمد
۱۴۰۰/۲/۲۶
عالللیییی
سهیل صفرزاده
۱۴۰۰/۲/۲۶
عالی فقط فرمونش خوب نیست ماشین دور خودش میچرخه
fral-gh
۱۴۰۰/۲/۲۲
آلی👍👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍👍👍👍👈👉👆
محمد جواد
۱۴۰۰/۲/۲۱
عالی
علی اصقر
۱۴۰۰/۲/۱۳
سلام مصطفی من پیشنهاد میکنم که این بازی را هتمن بریزید
استقلال
۱۴۰۰/۲/۱۳
خوبه اما‌میشه بهترش هم کرد
حسین توتازهی
۱۴۰۰/۲/۷
عالی است خدا وکیلی مرسی
mahed mohmad zade
۱۴۰۰/۲/۱
خیلی خیلی بازی خوبیه
علیرضا
۱۴۰۰/۱/۲۳
عالیه