پزشک بی دارو

پزشک بی دارو

نسخهٔ ۱.۰.۲
+۲ هزار
نصب
مذهبی
دسته‌بندی
۱ مگابایت
حجم
پزشک بی دارو

پزشک بی دارو

فری اپ
نسخهٔ ۱.۰.۲
+۲ هزار
نصب
مذهبی
دسته‌بندی
۱ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

شفای بیماریها بدون دارو


بیش از 90 مقاله در رابطه با پزشکی اسلامی


اسلام همانگونه که از هر نظر کامل است، از نظر جنبه های بهداشتی نیز مکتبی غنی و نیرومند دارد. شاهد این مدعا اسناد زنده ای است که این برنامه قسمتی از آنها را نشان خواهد داد.
راستی جای شگفتی است که در چهارده قرن قبل، پیشوایان اسلام درباره یک گیاه یا یک میوه حقیقتی را بیان کرده اند که در آن روز شاید باور کردنی نبوده اما امروز که روز شکوفا شدن مطالب پیچیده و روشن گشتن حقائق نهفته است در پرتو آزمایشها و زحمات پی گیر دانشمندان، حقیقت آنها کاملا روشن گردیده است.
کدام دانشمند و محقق است که بتواند حقایق علمی قرآن را درباره جنین و نطفه تا غرائز و فطرت ها و تا بیولوژی و فیزیولوژی منکر شود؟
کدام دانشمندان و فیلسوف است که نظریات اسلام را درباره سیارات و زمین و سایر کواکب آسمانی و طریقه گردش آنان را با دیده تحقیر نگرد؟ بلکه همین نظریات زیر بنای علوم و سر نخ دقتها و مطالعات دانشمندان تا زمان ما گردیده است و از همین نظر است که انشتین در کتاب دنیایی که من می بینم(1) بطور کلی مذهب را محرک تحقیقات و مطالعات علمی بشر میداند بویژه مذهبی که مرام و شعارش تفکر است، همان تفکری که بالهای قوی انسانها به سوی بهشت مینو سرشت علم و تحقیق معارف بشری است.


لونس کارالیه اریک نیژل دکتر پروفسور لهامو لیموند دکسترت درباره شکر تیغال اینطور می نویسد:
بعقیده حکیم مؤمن ، شکر تیغال ؛ خاصیت ملین و مسکن دارد. و برای حدت اخلاط و سوزش مری و خشونت سینه و معالجه سرفه و صاف کردن آواز و رفع خشکی گلو و معده نافع است.
آزمایشها و تحقیقات علمی امروز هم خواص درمانی و آثار شفابخش شکر تیغال را - همانطوریکه حکیم مؤمن نوشته است - تأیید کرده.

نظرات کاربران - ۹۷۶ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
منتشم
منتشم
۱۳۹۶/۰۷/۱۴
عالی
محمد عروجی
محمد عروجی
۱۳۹۶/۰۷/۱۲
عالی بود .ممنون از زحمات شما در راه احیای طب اسلامی
ایلیا
ایلیا
۱۳۹۶/۰۷/۰۳
باعرض سلام ادب و احترام خدمت شمابزرگواران خیلی عالیه خداقوت یاعلی