Fastdic - Dictionary & Translator

Fastdic - Dictionary & Translator

Version 3.5.0
Install from Bazaar
In-app Purchases
+1
M
Active installs
Books & Reference
Category
91
MB
Size

In Media

نقد و بررسی فست دیکشنری

فراگیری زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی، اهمیت زیادی دارد. مهمترین جنبه آن استفاده از منابع علمی و تخصصی میباشد که بدون تردید خیلی از افراد از آنها استفاده میکنند. بعضی از مردم زمان کافی برای یادگیری در اختیار ندارند و از این گذشته تعداد کلمات انگلیسی آنقدر زیاد است که به خاطر سپردن معنی همه آنها امکان پذیر نیست. “فست دیکشنری” برنامه ایست که میتوانید از آن به عنوان یک ابزار سریع به منظور ترجمه لغات انگلیسی استفاده کنید. در معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه ما باشید.

دیکشنری سریع

امروزه با توجه به پیشرفت علم و فناوری و نیاز مبرم به استفاده از مقالات و مراجع زبان اصلی و بین المللی (زبان انگلیسی)، داشتن یک دیکشنری همراه برای هر فردی خالی از لطف نیست. Fastdic یک دیکشنری دو زبانه با امکان ترجمه زبان فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی است که مشکلات ترجمه ما را به سرعت حل می کند.

FastDic، واژه‌نامه‌ی دو زبانه برای همه پلتفرم‌ها

واژه‌نامه یا دیکشنری یکی از ابزارهای کاربردی است که این روزها می‌توان در همه گوشی‌هوشمند یا تبلت‌ها یافت، چراکه گجت‌های موبایل در دسترس‌ترین ابزار‌ برای افراد است. در زوم‌اَپ امروز فست‌دیک را به به‌عنوان یک دیکشنری دو زبانه‌ی فارسی-انگلیسی معرفی می‌کنیم.

FastDic

FastDic is a free English to Persian and Persian to English offline dictionary

fastdic app preview

best dictionary app for persian user

FastDic Application Review

رسانه چیکاو - فست دیکشنری ؛ بهترین دیکشنری آفلاین برای جایگزینی مترجم گوگل

رسانه چیکاو – اپلیکیشن فست دیکشنری برنامه ای برای ترجمه است که همانند اسم آن به سرعت ترجمه های کلمات را در اختیار شما قرار می دهد. در این مطلب قصد داریم تا به معرفی و بررسی برنامه فست دیکشنری اندروید بپردازیم. همراه رسانه چیکاو باشید.

logo-enamad logo-samandehi