فلسفه شناسی

فلسفه شناسی

نسخهٔ ۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی کتاب‌ها و مطبوعات
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۹ فروردین ۱۳۹۴
فلسفه شناسی

فلسفه شناسی

باسط مفاخری
نسخهٔ ۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی کتاب‌ها و مطبوعات
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۹ فروردین ۱۳۹۴
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر


این برنامه در مورد شناخت فلسفه هست ودر این موضوعهای خوبی هست به شما توصیه میکنم این برنامه را از دست ندهید
در قرون وسطا، معنای فلسفه از این نیز گسترده‌‌تر شد. حتّی ادبیّات را به حوزه فلسفه راه دادند. اصطلاح (¬Ph.D) که در همه رشته‌‌های علمی به کار می‌‌رود و به معنای دکتر فلسفه است، به رشته علمی خاصّی اختصاص ندارد؛ همه علوم عقلی، تاریخ، ادبیّات و مانند آن را شامل می‌‌شود و این به ظاهر میراث دورانی است که فلسفه چنین اصطلاح عامّی یافته است.
اصطلاحی دیگر، درست در نقطه مقابل این اصطلاح پیدا شد؛ آن زمان که روش تجربی در علوم اوج گرفت و گونه‌‌ای حس‌‌گرایی در میان فیلسوفان و دانشمندان رواج یافت و اصطلاح (ساینس) Science را به کار بردند. آن‌‌ها به رشته‌‌های علمی و آنچه با روش تجربی قابل اثبات نبود، چندان بهایی نمی‌‌دادند. بنابراین، آنچه قبلا با روشی خاص مطرح می‌‌شد و جزئی از فلسفه بود - مثل طبیعیات، فلکیات، متافیزیک و چیزهایی از این قبیل - یکی یکی از حوزه فلسفه خارج و به نام علمی خاص نامیده شد و باقی ماند آن شاخه‌‌هایی از دانش بشری که با روش تجربی قابل اثبات نبود. هنوز هم این اصطلاح در بعضی محافل غربی به صورت جدی به کار می‌‌رود که فلسفه را در مقابل علم به کار می‌‌برند و یک بار منفی دارد؛ یعنی برای علمی (در برابر فلسفی) بار مثبتی قائل هستند که قابل اثبات تجربی و تحصّلی است. ولی فلسفه و مطالب فلسفی را، که قابل اثبات تجربی نیستند، علمی نمی‌‌دانند. این هم یک اصطلاح خاص است که بخصوص در قرن‌‌های اخیر و از وقتی فلسفه تجربی و گرایش پوزیتیویستی در مغرب زمین رواج پیدا کرده و اوج گرفته، این اصطلاح رواج پیدا کرده است.
لطفا توجه بفرمایید این برنامه کاملا رایگان نیست این برنامه دارای 100 موضوع مختلف هست که 20 موضوع ان رایگان وبرای استفاده از سایر اطلاعات باید ان را ارتقاءدهید
با امکانات
✔✔لیست علاقه مندی
✔✔جستجو
✔✔اشتراک گذاری
✔✔رابط کاربری زیبا ساده و دلنشین
✔✔تنظیمات فونت و فاصله بین خط ها
✔✔و.........
موفق باشید
منبع
beytoote.com
ویکی پدیا

نظرات کاربران - ۱۴۷ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
yasin
yasin
۱۳۹۶/۱۲/۰۷
برنامه بسیار خوبی است.خواهشمندم تمام بخشهای آنرا رایگان کنید.سپاسگزارم از زحماتتان
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۳/۰۲/۰۳
عالی
جلال
جلال
۱۴۰۳/۰۱/۰۴
این فلسفه کاربردش برا چه سطحیه اصلا به درد میخوره