از زندگی ات لذت ببر

از زندگی ات لذت ببر

نسخهٔ ۱.۰
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی کتاب‌ها و مطبوعات
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۹ خرداد ۱۳۹۵
از زندگی ات لذت ببر

از زندگی ات لذت ببر

دیوان اپ
نسخهٔ ۱.۰
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی کتاب‌ها و مطبوعات
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۹ خرداد ۱۳۹۵
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

از برنامه ی جدید ما دیدن بفرمایید: برنامه ی اذکار:
https://pishkhan.cafebazaar.ir/apps/com.dcb.athkar/dashboard
___________________________________________________________
در یک جمله : با فراگیری این مهارتهای از زندگی ات لذت ببر

این کتاب شامل 93 مهارت است که با  فراگیری آن و به کار بستن آن در رفتارهای روزمره و اجتماعی ، رفتار شما متحول خواهد شد

داستانهای زیبایی که در این کتاب آورده شده میتواند تسلی بخش "راه تغییر "برای شما باشد .

اگر به دنبال کتابی بودید که با خواندن آن به مهارتهایی دست پیدا کنید ، پس شک نکنید که این یک گزینه و انتخاب صحیح میباشد .

شما میتوانید بصورت رایگان این کتاب را از کافه بازار دانلود کنید ...

 

 

اما مقدمه ی مولف :

در سنین شانزده سالگی بودم که کتابی به نام «آیین دوست‌یابی» یا «فن تعامل با مردم» اثر دیل کارنگی به دستم رسید. این کتاب بسیار جالب بود و چندین مرتبه آن را مطالعه کردم.

نویسنده‌ی این کتاب پیشنهاد کرده بود که خواننده، هر ماه یک بار این کتاب را مطالعه کند و من نیز چنین کردم و قواعد و راهکارهای آن را در برخورد و تعامل با مردم به کار بستم و نتایج جالب توجهی در رابطه با آن مشاهده کردم.

دلیل کارنگی در شیوه نگارش این کتاب نخست قاعده و راهکار را ذکر می‌کند، سپس به دنبال آن، مثال‌ها و داستان‌هایی از رجال و شخصیت‌های موفق قوم و ملتش، از قبیل: روزولت، لنگولن ژوزف، مایک و... را می‌آورد که موفقیت‌هایی را کسب کرده‌اند. من در این امر اندیشیدم و به این نتیجه رسیدم که این فرد کتاب تألیف می‌کند و مردم را راهنمایی می‌کند تا به سعادت و خوشبختی دنیا برسند، پس چه نیکوست اگر آدمی، اسلام و اخلاق اسلامی را به دیگران بشناساند تا خوشبختی دنیا و آخرت را به دست آورند! چه زیباست اگر انسان مهارت‌ها و شیوه‌های تعامل را عبادتی به حساب آورد تا بنده به وسیله آن به پروردگارش تقرب جوید. باز برایم روشن گردید که آقای دیل کارنگی خودکشی کرده است، در این هنگام یقین کردم که کتابش در عین زیبایی و شگفتی به وی سودی نبخشیده است.

بنابراین، به بررسی و تحقیق در تاریخ خودمان پرداختم و در سیرت رسول خدا r و اصحاب وی و سرگذشت افراد برجسته و انسان‌های صاحب نام امت اسلامی مواردی را یافتم که ما را از دیگران بی‌نیاز می‌سازد، لذا از آن زمان به تألیف این کتاب در فن تعامل با مردم مبادرت ورزیدم، کتاب حاضر ماحصل یک ماه یا یک سال تلاش نیست، بلکه حاصل مطالعات و تحقیقات بیست ساله من است و در عین حال خداوند بر نگارنده منت نهاده است که تا به حال توانسته‌ام حدود بیست عنوان کتاب تألیف نمایم که برخی از آن‌ها با تیراژ بیش از دو میلیون نسخه به چاپ رسیده‌اند؛ اما از همه‌ی آن‌ها این کتاب در نزد من محبوب‌تر و ارزشمندتر است و به نظر من از همه مفیدتر و کاربردی‌تر است.

این یگانه کتابی است که کلمات آن را با قلمی که با خونم آغشته شده است، نوشته‌ام و کالبد روحم را در قالب سطرهایش ریخته و چکیده‌ی خاطراتم در آن نگاشته‌ام. واژگان این کتاب از عمق وجود تراوش نموده، «لاجرم از دل برآید، بر دل نشیند» و سوگند یاد می‌کنم آن چنانکه از قلبم به بیرون تراوش کرده مشتاق و علاقمندم تا در قلب تو نیز استقرار یابد، پس درود بر شما.

چه قدر خوشحال می‌شوم اگر بدانم که خوانندگان عزیز اعم از مرد و زن بر مطالب این کتاب عمل نموده، تغییر و تحولی در دورن و باطن آن‌ها به وجود آمده باشد و این دگرگونی و پیشرفت را به دیگران منتقل کرده، به بهره‌برداری و استفاده‌ی جدیدی در زندگی خویش نایل گردند، آنگاه با دستان مبارک‌شان از باب سپاسگزاری، پیشرفت‌های به دست‌ آمده و احساسات و دیدگاه‌های خود را صادقانه و با صراحت نگاشته و از طریق پست یا پیام تلفن همراه، برای نگارنده این سطور ارسال نمایند تا من از لطف آن‌ها تشکر نموده و غائبانه دعاگوی آنان باشم.

از خداوند می‌خواهم مطالب این کتاب را سودمند نموده و خالصانه برای رضای خودش قرار دهد و به برادران گرامی در «شرکت موبایلی» جزای خیر عنایت فرماید که در نشر این کتاب همکاری نمودند.

اهل سنت

استمتع بحياتك

نظرات کاربران - ۳۹۸ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Arman
Arman
۱۳۹۵/۰۴/۲۹
جزاک الله
ريال مادريد
ريال مادريد
۱۳۹۵/۰۴/۲۵
اقاي عبدالحميد خيلي عالي منتظر كتابهاي ديگري از شما هستيم
امیر
امیر
۱۳۹۵/۰۴/۲۵
بسیار خوب عاااااااااااااالی