استغفار اميرالمؤمنين

استغفار اميرالمؤمنين

نسخهٔ ۱.۰.۱
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی مذهبی
حجم ۷۶۵ کیلوبایت
آخرین بروزرسانی ۵ آبان ۱۳۹۵
استغفار اميرالمؤمنين

استغفار اميرالمؤمنين

m jamali
نسخهٔ ۱.۰.۱
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی مذهبی
حجم ۷۶۵ کیلوبایت
آخرین بروزرسانی ۵ آبان ۱۳۹۵
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

استغفار مجرّب اميرالمؤمنين (عليه السلام) ، با خواصّ فراوان


* آمرزش تمام گناهان


* برآورده شدن خواسته هاى انسان


* ازدياد مال و ثروت


* يافتن اولاد خوب و سالم


يكى از انواع استغفار كه داراى مضامين عالى است و تلاوت آن براى برطرف كردن بسيارى از مشكلات ، و برآورده شدن بسيارى از خواسته هاى انسان به تجربه ثابت شده است ، استغفارى است كه امير المؤمنين (عليه السلام) متن آن را به دست مبارك خود نوشته و به فردى كه دستش از مال دنيا تهى شده بود دادند، و او هم طبق دستور حضرت عمل كرد و به ثروت انبوهى دست يافت.


افراد زيادى از خواندن اين استغفار براى حل مشكلات اقتصادى خويش نتيجه گرفته اند و گره هاى كور زندگى خود را با تلاوت آن باز نموده اند.


 دست يافتن به آثار و بركات اين استغفار، مشروط به اين است كه اولاً : با وضو و هنگام رفتن به بستر خواب قرائت شود. ثانياً : هنگام تلاوت آن اشك ندامت و پشيمانى ريخته شود و چنانچه اشكى نداشت تباكى كند و حالت گريه كنندگان را به خود بگيرد.


از همه مهمتر اين كه ، واقعاً از گذشته خود پشيمان شود ، از گناهان خود توبه كند ، تصميم جدّى بر ترك گناه بگيرد و از هر گونه معامله حرام و درآمد غيرمشروع فاصله جويد ، خداوند را رازق خود بداند، و در عين حال كه براى كسب حلال و درآمد مشروع تلاش مى كند ، به درگاه خداوند پناه برده و از او بخواهد كه به كسب و كارش بركت دهد و روزى او را وسيع گرداند.


************************************


در این نسخه از استغفار 30 بندی امیر المومنین استفاده شده و در آینده نزدیک نسخه 70 بندی آن هم به همین برنامه اضافه و منتشر خواهد شد


 


الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

نظرات کاربران - ۱۰۱ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ahmadali
ahmadali
۱۳۹۶/۰۱/۲۸
بسیار عالی،اجرکم عندالله
sadegh
sadegh
۱۴۰۱/۰۴/۰۹
این استغفار ۳۰ بندی امیرالمومنین علیه‌السلام هست که حضرت به مرد بیابانی تعلیم دادند جهت توسعه رزق و روزی و اولاد و اصلی هست.
سالار
سالار
۱۳۹۵/۱۲/۰۴
اجرتون با خود امام علی یاحق