فیکس‌شو - خدمات خودرو در محل

فیکس‌شو - خدمات خودرو در محل

نسخه ۱.۳.۴
۵۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۸
مگابایت
حجم

 

⁦سامانه آنلاین خدمات خودرو

خدمات کاردیتیلینگ (کارواش،پولیش و...)  ، خدمات مکانیک سیار ، خدمات کارشناسی رنگ و فنی ،خدمات خودروبر .

محدوده‌های خدمت‌رسانی شامل شهرهای :

تهران

تبریز

مشهد

البرز

نیاز به خدمات خودرو دارید؟

🔹  دیگه لازم نیست با همه‌ی مشغله‌ها و سختی کار بابت هر مشکلی به مراکز خدمات خودرو مراجعه کنید. فیکس‌شو به آسانی خدمات مورد نیازتان را در محل به شما ارائه می‌دهد. 

🔹کیفیت کار فنی و اجرایی و ادب و احترام سرویس کار، چیزی است که فیکس‌شو آن را تضمین می‌کند. پوشش، طرز رفتار، نظم و انجام دقیق کار چیزی است که در پروتکل‌های اجرایی فیکس‌شو تنظیم شده و کارشناسان موظف به اجرای آن هستند. علاوه بر این شما می‌توانید با امتیازدهی به کیفیت کاری و ادب و احترام ایشان، ما را در نظارت بهتر یاری کنید.


در رسانه‌ها

با نصب اپلیکیشن فیکس شو، دیگر نیاز نیست به کارواش بروید

تا همین چند سال پیش، به فکرمان هم نمیرسید که یک روز بتوان خدماتی مثل شستشوی خودرو را به صورت آنلاین سفارش داد و در محل دریافت کرد. رویای درخواست آنلاین شستشوی خودرو با اپلیکیشن فیکس شو به واقعیت پیوسته و میتوانید از خدمات آن در تهران بهره ببرید. در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی با ما همراه باشید.

کیفیت بالا و هزینه کم را با فیکس شو تجربه کنید

همه ما شاهد گسترش روز افزون خدمات آنلاین در کشورمان هستیم. خدماتی مثل درخواست تاکسی، سفارش غذا و ... که با بهره بردن از تکنولوژی مسیری رو به بهبود و پیشرفت طی می کنند. ما در این پست یکی از جدیدترین سرویس های خدمات آنلاین تحت عنوان اپلیکیشن " فیکس شو " را به شما معرفی می کنیم. این برنامه امکان درخواست آنلاین نیروهای متخصص برای اموری مثل شستشو و یا تعمیر ماشین را برای شهروندان تهرانی فراهم کرده است. در ادامه برای آشنایی بیشتر با امکانات فیکس شو با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi