ریاضی عمومی 1 دانشگاه (کارشناسی)

ریاضی عمومی 1 دانشگاه (کارشناسی)

نسخه ۱.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

نرم افزار نمونه سوالات امتحانی حل شده ریاضی عمومی 1 دانشگاه (کارشناسی)، نرم افزاری است شامل پنج نمونه سوال امتحانی همراه با جواب آنها که کل آزمونها و جواب آنها در 188 صفحه ی مشابه صفحات اسکرین شات تنظیم شده است. این مجموعه پرداخت درون برنامه ای است، در حالت رایگان، 50 صفحه اول که شامل آزمون اول همراه با جواب سوالات آن است به صورت کامل قابل استفاده است، در صورتیکه مورد پسندتون واقع شد می تونید خریداری کنید و از آزمونهای دیگر هم استفاده کنید. این 5 آزمون به تفکیک موضوعی در کل، در بحث انتگرال شامل 23 انتگرال حل شده، اعم از انتگرال نامعین و معین، انتگرال مجازی و حد انتگرالی است، در بحث سری ها شامل 10 سوال تشخیص همگرایی و واگرایی سری به صورت حل شده، 7 سوال حل شده در قسمت سری تیلور و 5 سوال حل شده در قسمت تعیین شعاع و بازه همگرایی یک سری توانی است، و در بحث اعداد مختلط و قطبی شامل 5 سوال حل شده در بحث اعداد مختلط و 5 سوال حل شده در بحث مختصات قطبی می باشد.
این مجموعه توسط عضو هیات علمی دانشگاه با توجه به سوالات پایان ترم، طراحی و انتخاب، حل و تایپ شده اند. سعی شده است که پاسخ سوالات به صورت مفصل با توضیحات فراوان، دقیق و روان نوشته شود، به طوری که فقط حل صرف نباشند و در بیشتر سوال ها به خوبی ایده و روش حل مساله توضیح داده شود که بتوانید سوال های مشابه آن را نیز با آن ایده حل کنید. اگر به نمونه صفحاتی که در معرفی نرم افزار قرار داده شده است توجه کنید، به خصوص صفحاتی از پاسخ سوال اول از امتحان شماره دو که دیده می شود، روشی که در پاسخگویی سوالات کل مجموعه انتخاب کرده ایم کاملا نمایان است، که توصیه می شود این صفحات را قبل از دانلود مطالعه نمایید.
سوال های امتحانی برای تمام دانشجویانی که درس ریاضی عمومی یک دانشگاه در مقطع کارشناسی دارند، به ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد می تواند مفید باشد.
لطفا با نظرات خود راهنمای ما در بهبود این محموعه باشید.
امید داریم این مجموعه نقشی در بهبود عملکرد شما در امتحان درس ریاضی عمومی یک داشته باشد. برنامه های دیگر ما رو می تونید از طریق لینکهای زیر مشاهده کنید:
برنامه قطر سیم چقدر باشد؟
http://cafebazaar.ir/app/mana.soft.simsize/?l=fa
برنامه حل مثلث
http://cafebazaar.ir/app/training.math.triangle/?l=fa
حل معادله و تجزیه (هم حقیقی و هم مختلط)
http://cafebazaar.ir/app/training.math.polynom/?l=fa
حل دستگاه تا 10 معادله 10 مجهول
http://cafebazaar.ir/app/training.math.systemofequs/?l=fa
برنامه مصرفش چند واته؟
http://cafebazaar.ir/app/mana.soft.howmanywatts/?l=fa

logo-enamad logo-samandehi