لغات 504 +یادآوری کننده و زنگ هشدار

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۲٫۱ مگابایت
نسخه 1.01

توضیح

کتاب (504) Absolutely Essential Words از معروف ترین کتاب های آموزش لغات انگلیسی و یکی از منابع لازم و ضروری برای داوطلبان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی و همچنین داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد است و همچنین یادگیری این لغات ، نقطه شروع بسیار خوبی برای یادگیری زبان انگیسی است.

اپلیکیشن های فراوانی برای یادگیری لغات عرضه شده اند و احتمالا بسیار پیش آمده است که این برنامه ها را نصب کرده اید و فرصت نمی کنید از آنها استفاده کنید و به دست فراموشی سپرده می شوند!

تمایز و نقطه قوت این برنامه نسبت به برنامه های مشابه، قابلیت زمان بندی برای یادگیری لغات است. 
بدین ترتیب که برنامه، یک Scheduler در اختیار شما قرار میدهد و شما میتوانید زمانهایی که میخواهید لغات به شما یاد آوری شوند را تنظیم کنید، تعداد لغاتی که در روز باید نمایش داده شوند را انتخاب کرده و ساعت شروع و فاصله بین یادآوری ها رو تنظیم کنید.
به این صورت در زمان های تعیین شده، لغات در نوار اعلان به صورت Notification، برای شما یادآوری می شوند و میتوانید به مطالعه لغت و مثالهای آن بپردازید. همچنین میتوانید انتخاب کنید که در چه روزهایی از هفته این یادآوری ها انجام شوند و امکان متوقف کردن و شروع دوباره این زمانبندی نیز وجود دارد.

این برنامه به شما کمک می کند که در حین مشغله و کارهای روزمره نیز از یادگیری زبان غافل نمانید و با بازه زمانی که تعیین میکنید به تناوب لغات از طریق برنامه به شما یادآوری میشود با برنامه ریزی و یادآوری تعدادی لغت در روز ظرف مدت کوتاهی مجموعه لغات دسته بندی شده و پرکاربردی یاد خواهید گرفت و دامنه لغات خود را افزایش خواهید داد.

* با 5 ستاره دادن به برنامه میتوانید از توسعه دهندگان حمایت کنید.

** در صورت وجود هرگونه پرسش درباره کارکرد برنامه و یا بروز مشکلی، جهت تسهیل و تسریع در دریافت پاسخ خود لطفا از مطرح کردن سئوال خود در قسمت نظرات برنامه خودداری نموده و با ایمیل  zohaltech@gmail.com   تماس بگیرید.

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • کنترل لرزش
  • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه