QualityTime - My Digital Diet

QualityTime - My Digital Diet

نسخه ۲.۱۷.۱
۲۰
هزار
نصب فعال
کاربردی
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

برنامه‌ی کاربردی QualityTime!

این برنامه، یکی از جالب‌ترین و ساده‌ترین برنامه‌ها برای دریافت میزان زمان استفاده از تلفن هوشمند و برنامه‌های مختلف است. QualityTime امکان محاسبه‌ی میزان زمان استفاده از دستگاه اندرویدی و برنامه‌های مختلف را به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و... فراهم می‌کند.

شما همچنین می‌توانید میزان تماس‌ از شماره تماس‌های مهم را دریابید و با وصل نمودن برنامه به IoT و تنظیم هشدار دریابید که چه زمانی از دستگاه اندرویدی خود زیاد استفاده کرده‌اید.

از ویژگی‌های جالب دیگر QualityTime، ذخیره‌ی اطلاعات مربوط به ۶ ماه در حساب ابری است.

در رسانه‌ها

کنترل زمان استفاده از تلفن همراه با QualityTime

این روزها استفاده از تلفن همراه به شدت در میان مردم افزایش یافته و این دستگاه ساعت های زیادی از روز را در دستان افرادی با رده های سنی متفاوت، سپری میکند! هرچند فواید این وسیله ارتباطی برای همه روشن است اما در عین حال نباید از عاقبت اعتیاد به آن غافل شد و تاثیر مخرب استفاده زیاد از آن را فراموش کرد. به همین دلیل تا کنون روش های بسیاری برای مبارزه با این نوع اعتیاد ارائه گردیده که در بعضی موارد نیز موثر بوده اند. در ادامه اپلیکیشنی تحت عنوان “QualityTime” را به شما معرفی میکنیم که توسط آن میتوانید مدت زمان استفاده از تلفن همراه را مدیریت نمایید. جهت آشنایی بیشتر با این برنامه اندرویدی همراه ما باشید.

اولین قدم برای ترک اعتیاد به تلفن همراه را با QualityTime بردارید

ولین قدم برای اینکه بتوانید استفاده بی رویه خود از گوشیتان را کم کنید، این است که بدانید از کدام برنامه بیشتر استفاده می‌کنید. در این گام اپلیکیشن QualityTime به کمک شما می‌آید. این اپلیکیشن در پایان هر روز به شما می‌گوید که از هر برنامه چه مقدار استفاده کرده‌اید و بازه‌های زمانی استفاده شما از هر نرم‌افزار را بر روی یک تایم‌لاین به نمایش در می‌آورد.

logo-enamad logo-samandehi