Last Northern Power House

Last Northern Power House

Version 1.1
Install from Bazaar
In-app Purchases
+10
Active installs
Action
Category
3
MB
Size

The papers you are going to read is lefted from 2065, when the robots take control of human and rule them by the power they had gifted by human.


Burnley, Wigan and Hull are the only cities in the North that are left standing.

In Media

معرفی، نقد و بررسی بازی آخرین شهرهای شمالی؛ آخرین تلاش برای بقا

در همه ما انسان ها یک ذات ماجراجویانه نهفته است که البته مسیر و موضوع آن برای هرکس تفاوت دارد. برخی به دنبال علم و کشف رازهای خلقت میروند و برخی دیگر در نقش پلیس، به درگیری با تبهکاران میپردازند. هرچند ارضای این حس برای همه ممکن نیست اما بازی های رایانه ای به سبک ماجراجویی، این فرصت را در اختیار افراد علاقه مند قرار میدهند تا در دل داستان های شگفت انگیز غرق و خیالی شوند! اگر شما نیز به این سبک علاقه مند هستید، بازی “آخرین شهرهای شمالی” میتواند برایتان جالب باشد. در ادامه ما را با معرفی، نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراهی کنید.

قهرمان داستان مورد علاقه تان شوید و به ماجراجویی بپردازید!

امروز می خواهیم به معرفی اپلیکیشنی بپردازیم که به شما اجازه می دهد تا به جای قهرمان اصلی داستان قرار گیرید و پایان آن را به صورتی که خودتان می خواهید رقم زنید. حتما برایتان پیش آمده که رمانی را خوانده باشید ولی از آخر قصه راضی نبوده اید و دوست داشتید ماجرا جور دیگری تمام می شد. اگر زیاد با این حس مواجه شده اید یا به خواندن داستان علاقه دارید با نصب اپلیکیشن “آخرین شهرهای شمالی” لذت داستان خوانی را به گونه ای متفاوت تجربه کنید.

logo-enamad logo-samandehi