Warpath

Warpath

نسخه ۳.۰۱.۰۳
هزار
نصب فعال
استراتژی
دسته
۹۵۳
مگابایت
حجم

آیین‌های آموزش وسواسی و شستشوی مغزی آنها بدتر شده است. آنها تا روشنایی روز شعار می دهند: "پاکسازی تفاله ها! ضعیف را خرد کن!". زندگی بی گناهان با سرعتی ترسناک گرفته می شود و سربازانی که یک بار وفادار بودند، به سرعت به قدرت می رسند و یک ارتش وحشی به‌جای می‌گذارند.

فقط یک فرمانده شجاع می تواند یک استراتژی جنگی منحصر به فرد را برای آزادی و عدالت ایجاد کند! سربازان خود را آموزش دهید و ارتش خود را به واحدهای قدرتمندی مجهز کنید. این تماس شماست - شما فرمانده هستید. استراتژی کلید پیروزی است.

***ویژگی‌ها***

# ارتش شخصی شما #

زرادخانه مورد علاقه خود را قفل و بارگیری کنید و ارتشی را آماده کنید که در یک میدان جنگ جهانی نبرد کند. واحدهای خود را با مونتاژ، تجزیه، تغییر و به روزرسانی سلاح‌های دلخواه خود سفارشی کنید. پیاده نظام، تانک، توپخانه، شکارچیان تانک و راکت انداز خود را انتخاب کنید ... آرایه های جنگ بی پایان با هر نبرد متحد می شوند.

# اتحادهای جهانی #

به رزمندگان سراسر جهان بپیوندید! راهبرد خود را برای هدف قرار دادن دشمنان آزاد کنید. پایگاه های خود را برای ساخت، اشغال مکان های استراتژیک و گسترش قلمرو خود حرکت دهید. بر جبهه جنگ عالی سلطنت کنید تا بتوانید قدرت پیدا کرده و نیروهای بیشتری را در برابر اهداف خصمانه سوار کنید.

# جنگ تن به تن #

اکشن بی وقفه! مکانیزم عالی با حرکات، ارسال هر یک از واحدهای خود را در جهت مستقل، حمله به دشمنان با حداکثر نیرو. به یاران خود بپیوندید و دشمنان را با آتش سرکوبگر هدف قرار دهید.

# کمپین های تاریخی #

کمپین های معتبر زنده شده اند! این بار شما به واحدهای خود فرماندهی می کنید و آنها را از طریق مناطق ناهموار و مناظر شهری برای ردیابی و شکست دشمن می فرستید. در این راه متحدانی را ملاقات خواهید کرد که با تکمیل اهداف و حرکت به سمت ماموریت‌های چالش برانگیز، تعامل را پویاتر می کنند.

# داستان جذاب #

طرح دلهره آور! هر فصل با یک طرح فریبنده همراه با گیم پلی سینمایی، جهت متفاوتی می گیرد. با باز کردن قفل ویژگی‌های جدید، می‌توانید گفتگوهای بیشتری را در این راه مشاهده کنید.

# مناظر نفس گیر #

نقشه های نفیس و متنوع! زمین را کاوش کنید و از آن به نفع خود استفاده کنید. خواه میدان‌های برفی در کولاک، کوه های درخشان در آفتاب باشد یا رودخانه ها و پل ها. مسیر خود را انتخاب کنید و از مناظر تازه لذت ببرید.نظرات کاربران

ali
۱۴۰۰/۰۶/۲۳
عالی
۱۴۰۰/۰۶/۲۳
سلام بعد از بازی دانلود هی مینویسه دانلود فیلد،بعدا تلاش کنید و نمیره تو بازی ،باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید
Mr Killer
۱۴۰۰/۰۶/۲۳
جیییاااان ... عالیه
king
۱۴۰۰/۰۶/۱۵
عالیه فقط زبان فارسی نداره
محمدیاسین
۱۴۰۰/۰۶/۲۱
بازی باحالی هست
ali abadani
۱۴۰۰/۰۶/۱۸
عالیه
Aria
۱۴۰۰/۰۶/۱۶
بازیش خیلی خوبه یک جورایی انگاری بازی ریسک و نبرد امپراتوری رو باهم قاطی کردن ارتقاهاشم اصلا زمان نمیخواد بلا فاصله که ارتقارو بزنی ارتقا پیدامیکنه
با معرفت
۱۴۰۰/۰۶/۰۱
بازی میگه دانلود کنین از اپ استور و باز نمیشه؟، چرا.؟ داستان چیه.؟
Milad
۱۴۰۰/۰۱/۲۷
بازار خرید درون برنامه ای رو فعال کن آبروی ما ایرانیها رفت تو بازی. همه بازیکنا با خرید درون برنامه ای نیروهاشون رو قوی کردن.خیلی ضعیفیم.
محمود
۱۴۰۰/۰۴/۲۳
سلام بازی خوبی هست فقط کاشت زبان فارسی هم میداشت من هستم داخل کلن روسیه ایرانی ها کم هستند داخلش و فرهنگ ندارنند خدایی
فری
۱۴۰۰/۰۴/۱۸
دوستان یه اتحاد ایرانی معرفی کنید لطفا
مصطفی
۱۴۰۰/۰۴/۱۴
عالی
صالح
۱۴۰۰/۰۴/۰۸
فیلادلفیا سرور ۱۷ لول ۲۷ منتظرتون هستم تا یک کلن ایرانی و پرقدرت تشکیل بدیم