Warpath: Ace Shooter

Warpath: Ace Shooter

نسخهٔ ۸.۲۰.۶۲
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی استراتژی
حجم ۲ گیگابایت
آخرین بروزرسانی ۵ مهر ۱۴۰۲
Warpath: Ace Shooter

Warpath: Ace Shooter

LilithGames
نسخهٔ ۸.۲۰.۶۲
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی استراتژی
حجم ۲ گیگابایت
آخرین بروزرسانی ۵ مهر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

آیین‌های آموزش وسواسی و شستشوی مغزی آنها بدتر شده است. آنها تا روشنایی روز شعار می دهند: "پاکسازی تفاله ها! ضعیف را خرد کن!". زندگی بی گناهان با سرعتی ترسناک گرفته می شود و سربازانی که یک بار وفادار بودند، به سرعت به قدرت می رسند و یک ارتش وحشی به‌جای می‌گذارند.

فقط یک فرمانده شجاع می تواند یک استراتژی جنگی منحصر به فرد را برای آزادی و عدالت ایجاد کند! سربازان خود را آموزش دهید و ارتش خود را به واحدهای قدرتمندی مجهز کنید. این تماس شماست - شما فرمانده هستید. استراتژی کلید پیروزی است.

***ویژگی‌ها***

# ارتش شخصی شما #

زرادخانه مورد علاقه خود را قفل و بارگیری کنید و ارتشی را آماده کنید که در یک میدان جنگ جهانی نبرد کند. واحدهای خود را با مونتاژ، تجزیه، تغییر و به روزرسانی سلاح‌های دلخواه خود سفارشی کنید. پیاده نظام، تانک، توپخانه، شکارچیان تانک و راکت انداز خود را انتخاب کنید ... آرایه های جنگ بی پایان با هر نبرد متحد می شوند.

# اتحادهای جهانی #

به رزمندگان سراسر جهان بپیوندید! راهبرد خود را برای هدف قرار دادن دشمنان آزاد کنید. پایگاه های خود را برای ساخت، اشغال مکان های استراتژیک و گسترش قلمرو خود حرکت دهید. بر جبهه جنگ عالی سلطنت کنید تا بتوانید قدرت پیدا کرده و نیروهای بیشتری را در برابر اهداف خصمانه سوار کنید.

# جنگ تن به تن #

اکشن بی وقفه! مکانیزم عالی با حرکات، ارسال هر یک از واحدهای خود را در جهت مستقل، حمله به دشمنان با حداکثر نیرو. به یاران خود بپیوندید و دشمنان را با آتش سرکوبگر هدف قرار دهید.

# کمپین های تاریخی #

کمپین های معتبر زنده شده اند! این بار شما به واحدهای خود فرماندهی می کنید و آنها را از طریق مناطق ناهموار و مناظر شهری برای ردیابی و شکست دشمن می فرستید. در این راه متحدانی را ملاقات خواهید کرد که با تکمیل اهداف و حرکت به سمت ماموریت‌های چالش برانگیز، تعامل را پویاتر می کنند.

# داستان جذاب #

طرح دلهره آور! هر فصل با یک طرح فریبنده همراه با گیم پلی سینمایی، جهت متفاوتی می گیرد. با باز کردن قفل ویژگی‌های جدید، می‌توانید گفتگوهای بیشتری را در این راه مشاهده کنید.

# مناظر نفس گیر #

نقشه های نفیس و متنوع! زمین را کاوش کنید و از آن به نفع خود استفاده کنید. خواه میدان‌های برفی در کولاک، کوه های درخشان در آفتاب باشد یا رودخانه ها و پل ها. مسیر خود را انتخاب کنید و از مناظر تازه لذت ببرید.

نظرات کاربران - ۳۰۶ رأی
۳.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کامران
کامران
۱۴۰۲/۰۵/۰۸
خوب است
مسعود
مسعود
۱۴۰۲/۰۴/۲۸
از بازاردانلود نکنید بازی مسدود میشه ۲گیگم الکی میخوره
حسن نوری
حسن نوری
۱۴۰۲/۰۴/۲۳
عالی