اپلیکیشن قیمت ها

نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۲۴٫۶ مگابایت
نسخه 1.0.1

توضیح

طلا و ارز  علاوه بر جایگاه و اهمیت وافری که در اقتصاد کلیه کشورها به عنوان شاخص و اصلی ترین مولفه های اقتصاد دارا می باشند در اقتصاد جامعه ایرانی اهمیت دوچندانی دارند چرا که استفاده از طلا و جواهر به منزله زیورآلات در بین ایرانیان از دیر باز امری شایع و مرسوم بوده است و علاوه بر آن طلا به مثابه پس انداز و صندوقچه پس  انداز مطمئن خانواده ها نقش بی بدیلی در بافت جامعه ایرانی داشته است. به تمام موارد مذکور، باید نقش محوری و بی بدیل ارز  در معادلات اقتصادی و مراودات تجاری را افزود.


شبکه اطلاع رسانی طلا، جواهر و سکه پیرو رسالت خود مبنی بر اطلاع رسانی شفاف، صحیح و دقیق نرخ های طلا، سکه و ارز و همچنین شاخص های مرتبط و در ادامه عرضه ابزارها و روش ها ی مختلف اطلاع رسانی این موارد، با عنایت به نقش رو به گسترش موبایل ها، تبلت ها و تلفن های  هوشمند در زندگی روزمره  عموم هموطنان و  با توجه به ضرورت های مورد اشاره، اقدام به تولید و انتشار اپلیکیشن حاضر با عنوان "اپلیکیشن قیمت ها" نمود تا طیف گسترده هموطنان و کاربران معزز بدین وسیله به سهولت نسبت به اطلاعات و قیمت های موردنیازشان دسترسی داشته و تصویر دقیق و شفافی از بازارهای مالی و اقتصادی در اختیار کلیه همراهان و علاقه مندان قرار گیرد. 


 


قیمت های زنده و لحظه ای:


1. قیمت طلا در بازار داخلی


2. قیمت سکه در بازار داخلی 


3. قیمت دلار  در بازار آزاد


4. قیمت کلیه ارزها در بازار آزاد


5. نرخ ارز مبادله ای (دولتی )


6. قیمت ارز سامانه سنا


7. اونس جهانی طلا


8. اونس جهانی نقره


9. اونس جهانی پلاتین


10. اونس جهانی پالادیوم


11. نرخ برابری ارزها 


12. نرخ حواله ارزی


13. قیمت نفت و انرژی


14. قیمت فلزات گران بها 


15. قیمت فلزلت پایه


16. قیمت کالاهای جهانی 


17. شاخص بورس تهران 


18. شاخص بورس های حهانی


 


اخبار لحظه ای :


بخش دیگری از نرم افزار به پوشش دقیق و کامل اخبار و تحولات روزانه ایران مرتبط است که در این بخش، اخبار تخصصی بازارهای مالی و سرمایه گذاری بویژه بازارهای طلا، سکه ، ارز، بورس و بازارهای مرتبط در اولویت نخست قرار داشته و  علاوه بر آنها تمامی دیگر بخش های اقتصادی نیز تحت پوشش قرار داده می شوند.  در این بخش علاوه بر اخبار تولید شده یا ترجمه شده توسط گروه تولید محتوا، سامانه جامعی به پایش، بررسی، خوانش و گردآوری اخبار از کلیه منابع و خبرگزاری ها و سایت های فارسی زبان پرداخته و نتیجه مجموعه این فرآیندها در قالب بخش اخبار که جامع ترین سامانه اطلاع رسانی اقتصادی ایران را تشکیل می دهد تقدیم حضور مخاطبان می گردد. دسته بندی اخبار ارائه شده در نرم افزار بدین شرح می باشد: 


1. اخبار طلا و سکه


2. اخبار بازار ارز


3. اخبار نفت و انرژی


4. اخبار بورس


5. اخبار مسکن و عمران 


6. اخبار خودرو


7. اخبار بانک و بیمه


8. اخبار تولید و تجارت 


9. اخبار قیمت ها 


10. اخبار عمومی اقتصادی


 


دانشنامه / بانک مقالات تخصصی


بخش دیگری از نرم افزار با نام دانشنامه در واقع مجموعه کاملی از مقالات تخصصی و مرتبط با حوزه های طلا و ارز و بازارهای مالی است که مشتمل بر مجموعه ای از مطالب علمی و کاربردی برای سطوح مختلف کاربران از عموم علاقه مندان تا متخصصان تهیه و تدوین شده است.


 


محاسبه گر سود و زیان


ابزار بسیار کارآمد و مفید دیگری که همراه نرم افزار ارائه گردیده است محاسبه گر سود و زیان نام دارد که بسیار مورد توجه سرمایه گذاران و تمام افرادیست که بخشی از دارایی خود را به شکل طلا، سکه یا ارز نگهداری و سرمایه گذاری می کنند. این ابزار  به کاربران نشان می دهد که سرمایه گذاری آنها سودده بوده یا خیر و میزان این سود و زیان را محاسبه و اعلام می نماید. 


 


ویژگی ها و امکانات مکمل :


1. ارائه دقیق ترین و بروز ترین نرخ ها و آمار و ارقام از بازار های مالی 


2. ارائه کلیه نرخ ها به شکل زنده و لایو


3. آپدیت لحظه ای نرخ ها 


4. پایش و مونیتورینگ موازی بازارها جهت ارائه دقیق ترین نرخ ها 


5. بهره گیری از سامانه هوشمند کنترل و پردازش قیمت ها 


6. ارائه زمان آخرین  بروزرسانی هر نرخ 


تغییرات آخرین نسخه

1. رفع مشکل آپدیت بخش خبرها

2. آپدیت لحظه ای و خودکار قیمت ها 

3. رفع مشکل بخش اطلاعیه ها 

4. رفع مشکل آپدیت های بخش بورس

5. ارائه اطلاعات لحظه ای کلیه صنایع و شاخص های بازار بورس


دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

معرفی اپلیکیشن قیمت ها؛ راهی برای پیگیری نوسانات بازار طلا و ارز

اگر نوسانات بازار ارز و طلا به طور مستقیم حوزه کاری تان را تحت تأثیر قرار می دهد، یقینا به وسیله ای جهت پیگیری لحظه به لحظه آن ها احتیاج دارید. در این خصوص اپلیکیشن «قیمت ها»، نرم افزار رسمی اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران یکی از کامل ترین اپلیکیشن هایی است که می شناسیم؛ محصولی که نه تنها روی پوشش لحظه ای نوسانات متمرکز شده، بلکه انعکاس اخبار مرتبط با آن ها و اهداف آموزشی را هم در دستور کار خود قرار داده است.