Wifi Assistant

Wifi Assistant

Version Version 2.0
2000 Tomans
Install +100
Category Tools
Size 961 KB
Last Update 2015 April 14
Wifi Assistant

Wifi Assistant

Ho33ein Beiki
Version Version 2.0
2000 Tomans
Install +100
Category Tools
Size 961 KB
Last Update 2015 April 14
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

اینک برنامه ی کاربردی دیگری را در این زمینه به شما معرفی می کنیم که بعد از اینترنت ارزان +10 بهترین در نوع خود است
وای فای یار همانطور که از اسم آن نیز معلوم است برنامه ای است کاملا حرفه ای در زمینه مدیریت وای فای که باعث کاهش مصرف باتری در گوشی شما می شود و می توانید از این به بعد کنترل وای فای را به طور کامل به این برنامه بسپارید و با خیال راحت به کارهای خودتان برسید و در مصرف باتری خود به مقدار قابل توجهی صرفه جویی نمایید.
با این برنامه می توانید در دو حالت مختلف مشخص کنید که در هنگام خاموش شدن و یا روشن شدن وای فای دوست دارید چه ساعتی و در چه حالتی دوباره وای فای شما روشن و یا خاموش شود و یا حتی در روز چند بار روشن گردد و کی و کجا روشن شود که با این قابلیت شما می توانید با فعالسازی بخش دانلود خودکار برنامه ها در کافه بازار به راحتی برنامه های خود را آپدیت کنید در زمانی که اینترنت رایگان است پس این برنامه برای شما که حجم اینترنت تان محدود است و دانلود رایگان شبانه دارید کمک بسیار بزرگی است.
همچنین در زمانی که شما از خانه و یا محل کار خارج می شوید و وای فای شما قطع می شود دیگر نگران خاموش شدن وای فای خود نباشید این برنامه این کار را برای شما انجام می دهد تا در مصرف باتری شما کاهش بسزایی ایجاد گردد.
پس پیشنهاد ما به شما این است که این برنامه بسیار کاربردی را به هیچ وجه از دست ندهید.

در صورتی که نقد و یا انتقادی نسبت به این اپلیکیشن دارید و یا در هنگام کار با آن دچار خطا و یا مشکلی شده اید لطفا قبل از دادن رای و یا نظر منفی به تیم توسعه یونیکس از طریق قسمت ارتباط با ما در برنامه اطلاع دهید تا رسیدگی نماییم.

User Reviews - 88 Rates
4.4 from 5
5
4
3
2
1
جواد
جواد
2015/07/15
برنامه خوبیه اما بعضی جا ها خیلی بده . دارم سیاه و سفید بازی میکنم یه دفعه پیام مید وای فای کی روشن شود از بازی بیرون میاد هر کی موافقه لایک
فرهاد
فرهاد
2015/04/16
یه مثال شما تیک دوم بزنید رو 5 دقیقه قسمت پایینم بذارید گزینه اول و دوم رو 2 دقیقه وایفای بعد 2دقیقه خاموش میشه بعد 5 دقیقه دوباره روشن
مسعودقدرتی
مسعودقدرتی
2018/10/16
بدردنخوره
Paxit