دانلود منیجر یونیکس

دانلود منیجر یونیکس

Version ۱.۰
۱۰۰۰ تومان
نصب +۵۰۰
Category ابزارها
Size ۱ مگابایت
Last Update ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
دانلود منیجر یونیکس

دانلود منیجر یونیکس

حسین بیکی
Version ۱.۰
۱۰۰۰ تومان
نصب +۵۰۰
Category ابزارها
Size ۱ مگابایت
Last Update ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

دانلود منیجر یونیکس یا به اختصار «UDM» نرم افزاری پیشرفته برای مدیریت دانلود است که
با سیستم هوشمند خود مدیریت کردن فایل‌های دانلود را آسان‌تر می‌سازد، این برنامه با تکنولوژی جدید خود باعث سرعت بخشیدن به امر دانلود کردن فایل‌ها می‌شود و در بهترین حالت تا 32 برابر سریعتر از حالت معمولی می‌تواند دانلود کند.(با تکه تکه کردن دانلود)
تنها برنامه مدیریت دانلود ایرانی با افزایش سرعت تا 32 برابر با فناوری چند تکه کردن حاصل تلاش چند ماهه
با تضمین افزایش سرعت مملوس نسبت به دانلود منیجرهای معمولی مطمئن باشید بعد از نصب این برنامه دانلود منیجرهای قبلی خود را پاک میکنید

آیا از اینترنت خیلی فایل دانلود می کنید؟؟فیلم،موزیک،برنامه و نرم افزار ویا هر فایل دیگه....

زمانی که در حال دانلود هستید و به هر دلیلی دانلود قطع میشه و فایل هاتون خراب میشه، دوست دارید یک برنامه باشه که فایل هاتون رو دانلود کنید بدون اینکه فایل هاتون خراب بشه؟؟
تمام این کارها فقط با قابلیتهای هوشمند و پیشرفته یک دانلود منیجر کامل از قبیل دانلود با سرعت بالا،پشتیبانی از لینک های مستقیم ،دانلودهای دسته بندی شده(به تفکیک نوع فایل)و ... امکان پذیره.این قابلیتها تا امروز فقط با دانلود منیجرهای کامپیوتر در محیط ویندوز عملی بود و همیشه جای خالی یک برنامه دانلود منیجر خوب و کامل ایرانی برای اندروید حس میشد.

با نصب برنامه دانلود منیجر یونیکس تمام این قابلیت ها رو در اختیار دارید و دیگه دانلود پرسرعت و ادامه دار با گوشی های هوشمند رویا نیست.این برنامه با قابلیت های هوشمندی که دارد به شما در انجام دانلودها کمک میکند،تنها کافیست این برنامه رو نصب کنید و تمام دانلودهاتون رو به اون بسپارید.

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار:
- افزایش سرعت دانلود تا 32 برابر توسط سیستم هوشمند «تقسیم بندی پویا».
- قابلیت دانلود همزمان چند فایل!
- قابلیت یافتن اتوماتیک لینک ویدوئو در مرورگر اختصاصی برنامه
- قابلیت دانلود از طریق کلیپ بورد
- آیکون اختصاصی و نمایش در نوار اعلانات
- قابلیت مشاهده لیست دانلودها در دو حالت مختلف
- طراحی کاملا متریال
- قابلیت تعیین اینکه برنامه فایل ها رو به چند قسمت تبدیل کند
- قابلیت مشاهده سرعت دانلود
- قابلیت مشاهده لینک دانلود و محل ذخیره شده که فایل های دانلود شده در پوشه Unix Download Manager ذخیره می شوند که می توانید به طور مستقیم از داخل برنامه فایل ها را باز کنید

امّا چگونه این برنامه‌ باعث افزایش سرعت دانلود می‌شوند؟
در گذشته مرورگرها و بسیاری از برنامه‌های دیگر برای دانلود یک فایل از اینترنت فقط یک «اتصال» یا «Connection» با سرور مقصد برقرار می‌کردند ولی تجربه ثابت کرده است که دانلود کردن فقط از طریق یک اتصال نه تنها باعث می‌شود که از تمامی پتانسیل و حداکثر سرعت اینترنت استفاده نشود بلکه در صورت قطع ارتباط تمامی اطلاعات دانلود شده از دست خواهند رفت.

قابلیت «قطعه بندی» یا «Segmentation» یک ویژگی جدیدی است که در آن فایل‌های دانلود پیش از این که دانلود شوند به قطعاتی تقسیم شده و در هنگام شروع دانلود به جای یک اتصال با سرور تعداد بیشتری اتصال برقرار می‌شود و فایل مورد نظر به طور همزمان مثلاً در 4 قطعه شروع به دانلود شدن می‌کند، در این حالت سرعت دانلود از وضعیت قبل بسیار بیشتر شده و امکان از دست رفتن اطلاعات تا حد بسیاری کاهش می‌یابد که در این برنامه شما می توانید یک فایل را تا حداکثر 32 تکه تقسیم کنید و سرعت زیاد دانلود را حتی با سرعت کم اینترنتتان تجربه کنید.

User Reviews - ۲۳ Rates
3.4 from 5
5
4
3
2
1
رضا عباسی مقدم
رضا عباسی مقدم
۱۳۹۴/۰۷/۱۵
سرعتش خوبه ...ولی اشکال داره ..حذف کردم
M@§0ud
M@§0ud
۱۳۹۴/۰۷/۰۷
سرعتش خوبه اما موقعی رو لینک میزنی برای دانلود این برنامه رو نشون نمیده.باید حتما لینکشو کپی کنیم تو برنامه.بخاطر همین میخام پاکش کنم
نسیم
نسیم
۱۳۹۴/۰۶/۲۸
مذخرف