TripAdvisor Hotels Flights Restaurants Attractions

TripAdvisor Hotels Flights Restaurants Attractions

نسخه ۲۹.۴.۱
۱
میلیون
نصب فعال
سیر و سفر
دسته
۵۸
مگابایت
حجم

جستجو برای هتل‌ها، رستوران‌ها و پروازهای ارزان در هرکجا

برنامه‌ریزی و اجرای سفری بی‌عیب و نقص. پیدا کردن بهترین غذاخوری‌ها، هتل‌ها و مسافرخانه‌ها و تفریحات دیگر.


در رسانه‌ها

برای سفر‌های خارجی TripAdvisor را دریابید

اگر اهل سفر خارجی هستید حتما باید دنبال اپلیکیشن‌های به درد بخوری بگردید، که سرگردانی شما در کشور‌هایی که نمی‌شناسید را کم کنند. دیگر موضوع فقط رزرو هتل و بلیت نیست، باید بشود در زمانی که دارید بهترین بهره را از سفرتان ببرید.

TripAdvisor؛ بهترین اپلیکیشن برای برنامه ریزی مسافرت های خارجی

TripAdvisor می تواند راهنمای هوشمند و همیشه همراه شما در مسافرت ها باشد. با پیشنهادات این اپلیکیشن می توانید پیش از سفر به کشوری غریب، برای مسافرت تان برنامه ریزی کنید و در حین گشت و گذار به هیچ وجه بابت یافتن بهترین مراکز تفریحی و خدماتی درمانده نمانید.

معرفی TripAdvisor: سفری لذت بخش در دور دنیا

مسافرت به عنوان یکی از محبوبترین تفریحات در بین همه مردم به شمار می آید و هر کس در طول زندگی خود، حداقل یک مرتبه به سفر رفته است! همانطور که میدانید، برای رفتن به سفر نیاز به برنامه ریزی داریم و باید شهر یا کشور مقصد را به خوبی بشناسیم تا نهایت لذت را از گردشگری ببریم. بدون تردید هتل ها، رستوران ها و اماکن تفریحی، نقاطی هستند که در مسافرت بیشتر با آنها سر و کار داریم و بهتر است از قبل محل دقیق آنها را بدانیم. قصد سفر کرده اید؟ پس در ادامه با ما همراه شوید تا ضمن معرفی برنامه اندرویدی “TripAdvisor”، شما را به گردش دور دنیا ببریم!

logo-enamad logo-samandehi