Horse Hotel - care for horses

Horse Hotel - care for horses

نسخهٔ ۱.۹.۰.۱۶۱
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی شبیه‌سازی
حجم ۸۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ آذر ۱۴۰۰
Horse Hotel - care for horses

Horse Hotel - care for horses

Tivola
نسخهٔ ۱.۹.۰.۱۶۱
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی شبیه‌سازی
حجم ۸۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ آذر ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

هتل اسب خود (اصطبل) را اداره کنید

HorseHotel شما را صاحب مزرعه پرورش اسب می کند. از اسب‌ها مراقبت کنید، به نیازهای آنها رسیدگی کنید و بازی‌های مهیج را کشف کنید تا اینکه آنها خوشحال به صاحبان خود بازگردند. شما مسئول سلامتی آنها هستید. فضای کافی در مراتع سبز شما برای تعداد زیادی اسب وجود دارد. هر اسب باید بررسی شود تا ببیند سالم است یا نه. به آنها غذا دهید، آنها را پرستار کنید و با آنها بازی کنید. قبل از اینکه به صاحبان خود برگردند اطمینان حاصل کنید که هر آنچه لازم دارند را دارند.

بازی‌ها و چالش‌های هیجان انگیز اسب

نژادهای مختلف اسب در انتظار شما هستند و هر نژاد نیازهای شخصی خود را دارد. به پرونده اسب نگاهی بیندازید تا دریابید که اسب دقیقاً به چه چیزهایی نیاز دارد. این به شما کمک می کند تا بهترین مراقبت از اسب را داشته باشید. اگر اسب شما به استقامت بیشتری نیاز دارد در بازی با مانع بازی کنید. اگر اسب فاقد اعتماد به نفس است، می توانید با تمرینات مسطح سازی در میدان سوارکاری آن را پرورش دهید. برای افزایش توانایی آن فقط مینی گیم لباس را بازی کنید. اما یک چیز مشترک در همه اسب‌ها است: آنها به محبت شما احتیاج دارند بنابراین از هدیه دادن آنها و نوازش آنها غافل نشوید!

هتل خود را برای پذیرایی از میهمانان بیشتر گسترش دهید

برای تبدیل مزرعه اسب خود به یک هتل مجلل در مغازه وسعت زیادی پیدا خواهید کرد که فضای بیشتری برای اسب های بیشتر ایجاد می کند. اما به خاطر داشته باشید که هرچه هتل شما بزرگتر شود خواستار مهمانان شما نیز بیشتر خواهد شد. با انجام ماموریت‌ها سکه‌های بیشتری کسب کنید تا بتوانید هتل خود را بهبود بخشیده و از اسب‌های بیشتری مراقبت کنید. مراقبت از اسبها علاوه بر نگهداری هتل، سفارش روز شماست: اصطبلهای آنها را روزانه تمیز کنید تا همه اسبها از اقامت راحت در کنار شما لذت ببرند!

❀ هتل اختصاصی خود را برای اسب اجرا آماده کنید و آن را به هتلی مجلل تبدیل کنید.

❀ بازی‌های هیجان انگیز را کشف کنید.

❀ از نژادهای مختلف اسب مراقبت کنید.

❀ جمع آوری سکه‌ها‌، جستجوی کامل و چرخش بخت و اقبال

نظرات کاربران - ۲۲۵ رأی
۳.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پارمیس بیضاپور
پارمیس بیضاپور
۱۴۰۱/۱۲/۲۶
خوبه وقت یک خورده هنگ میکنه مثلا مثل اینکه وقتی شب میشه و ما می‌خواهیم که بخابیم هی این آهنگ شبو تکرار میکنه و آدمم هولش صر میره لطفا باین مشکل رسیدگی کنید ممنونم. اگر موافقی لایک یادت نره💖💖💖
HAMIDRZA1390
HAMIDRZA1390
۱۴۰۰/۱۰/۲۰
خوبه عالیه وقت چرا صبح نمشه وقتی که شب میشه
asal 1388
asal 1388
۱۴۰۰/۰۹/۲۹
عالی هست فقط چطور اسب بخرم از پرش با اسب رو درست برم میشه یکی توضیح بده؟ممنون.