عربی کنکور

عربی کنکور

نسخه ۱.۱.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

نویسنده: علیرضا محمدی فرد - مهندسی صنایع - دانشگاه صنعتی شریف
/////////////////
" گروه آموزشی تسلا" متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه شهید بهشتی با هدف ارائه ی خدمات آموزشی و تحصیلی و همچنین مشاوره در زمینه ی کنکور کارشناسی ایجاد شده است. تالیف کتاب های آموزشی انتشارات گاج، قلم چی، خیلی سبز و... و سابقه ی تدریس در آموزشگاه های معتبر از جمله سوابق اعضای این گروه این گروه می باشد.

یکی از مشکلات پیش روی دانش آموزان تنوع زیاد کتاب های آموزشی و سردرگمی و خستگی و نتیجتا باعث این تصور در آنها خواهد شد که برای کسب رتبه ی مطلوب باید حجم مطالعه بالا باشد، که در نهابت باعث دلسردی و رضایت به نتیجه ی نامطلوب می شود. مجموعه ای که پیش رو دارید بر اساس یادداشت برداری های تک رقمی و دورقمی های کنکور است که با کتاب های کمک آموزشی منتخب در بازار تکمیل شده و نیاز شما دانش آموزان به منابع مختلف برای امتحانات مدرسه و کنکور را رفع میکند. مسلما این اثر بدون اشکال نخواهد بود. برای گزارش ایرادات برنامه و یا ارائه ی نظرات و پیشنهادات ازطریق ایمیل Tesla.edu.group@Gmail.Com با ما تماس بگیرید.

در صورت حمایت کاربران محترم مارکت بازار از برنامه امیدواریم به زودی خدمات نوین و ارزنده ای بر بستر سیستم عامل اندروید ارائه کنیم.
//////////////////
محتوای اپلیکیشن:

فعل
شناخت فعل
صیغه و زمان فعل
ثلاثی مجرد و مزید
لازم و متعدی
اعراب فعل مضارع
فعل معلوم و مجهول
معتل و صحیح
اسم
اسم از نظر جنس و عدد
معرفه و نکره
منصرف و غیر منصرف (ممنوع من الصرف)
جامد و مشتق
اسم فاعل
اسم مفعول
اسم تفصیل
اسم زمان و مکان
اسم مبالغه
صفت مشبهه
اسم ابزار
معرب و مبنی
حرف
فاعل و نائب فاعل
مبتدا و خبر
نواسخ
مفعولٌ به
مفعولُ فیه (ظرف)
مفعول مطلق
حال
استثنا
منادا
ترکیب اضافی و وصفی
اعداد
ترجمه

////////////////////

logo-enamad logo-samandehi