سموبار صاحبان‌کالا

سموبار صاحبان‌کالا

نسخه ۱.۷
۱۰
نصب فعال
رفت و آمد
دسته
۹
مگابایت
حجم

توي دنیای امروز صاحبان صنايع، ترخيص كاران , كشاورزان و به طوري كلي صاحبان بار  با مشکلات زیادی برای جابجایی کالاهاشون مواجه هستند. 

صاحبین بار انتظار دارند کالاهاشون با بالاترین سرعت، کمترین هزینه و نهایت امنیت به مقصدمورد نظر  برسه. 

این سامانه برای اولین بار در ایران به عنوان تنها مرکز ارتباط مستقیم بین صاحبان بار و کالا و ناوگان حمل و نقل ، با هدف رضایت هر دو گروه راه اندازی گردیده است. صاحبان بار و کالا می توانند با عضویت در این سامانه و در اختیار قرار گرفتن اپلیکیشن سموبار ، درخواست حمل خود را ثبت نمایند تا درخواست آنان به رانندگان متناسب ما اعلام گردد . با برگزاری مناقصه آنلاین کمترین قیمت پیشنهادی رانندگان معرفی می گردد و پس از تایید نهایی درخواست توسط صاحبان بار و کالا ، بارنامه قانونی از نزدیکترین شرکت حمل و نقل نماینده سموبار صادر و به صورت الکترونیک در اختیار صاحب بار و کالا قرار خواهد گرفت و کامیون جهت بارگیری به مبدا اعزام خواهد شد. 

سامانه الکترونیک اعلام آنلاین بار «سموبار» برای اولین بار در ایران به عنوان تنها مرکز ارتباط مستقیم بین صاحبان بار و ناوگان حمل و نقل ، با هدف رضایت هر دو گروه راه اندازی شده. 

مراحل اشتراک بار در بین رانندگان 

-    تنها  با نصب  اپلیکیشن سموبار روی گوشی موبایلتون درخواست حمل کالاتونو ثبت کنید تا بعد از اعلام به رانندگان، با برگزاری مناقصه آنلاین در كمترين زمان، پایین ترین قیمت پیشنهادی رو برای حمل بارتون دریافت کنید. 

-    بعد از تایید نهایی درخواست، بارنامه قانونی از نزدیکترین شرکت حمل و نقل نماینده« سموبار» صادرشده و به صورت الکترونیک در اختیار شما قرار می گیره و کامیون جهت بارگیری به مبدا اعزام ميشه. 

-    شما می تونید با آرامش خاطر موقعیت مکانی بار و كالاتونو  در طول مسیر بصورت آنلاین کنترل کنید.  

-    بعد از تحويل ، اسم و مشخصات و امضای گيرنده به صورت الكترونيك به موبایل شما ارسال میشه 

-     ضمنا با  امتياز دادن به راننده  و ارسال انتقاد و پيشنهادتون، سموبارو در افزایش کیفیت خدمات كمك كنيد. سموبار: "سامانه الکترونیک اعلام بار آنلاین در ایران" 

آدرس وب‌سایت: http://www.semobar.ir  

آدرس تلگرام: https://t.me/semobarir 

آدرس اینستاگرم: https://www.instagram.com/semobar.ir دفتر مرکزی 

تهران، خیابان پاسداران، خیابان نارنجستان هفتم، پلاک 9، واحد 2 

26116821-(021) 

دفتر فنی 

شهرک اکباتان - خیابان نفیسی - خیابان عظیمی - پلاک 42 - واحد 5 

44674451-(021) ساخت اپلیکیشن توسط تابان شهر: https://tabaneshahr.com 

خدمات دیجیتال مارکتینگ توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ تابان: https://dmtaban.com 

logo-enamad logo-samandehi