تدبیر کارکنان

تدبیر کارکنان

Version ۱.۳.۴
نصب +۵ هزار
Category ابزارها
Size ۳۹ مگابایت
Last Update ۱۴ آذر ۱۴۰۱
تدبیر کارکنان

تدبیر کارکنان

شرکت پردازش موازی سامان
Version ۱.۳.۴
نصب +۵ هزار
Category ابزارها
Size ۳۹ مگابایت
Last Update ۱۴ آذر ۱۴۰۱
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

کارکنان شرکتها و سازمانهایی که از سیستم حقوق و دستمزد تدبیر شرکت پردازش موازی سامان استفاده می‌کنند می‌توانند با استفاده از تدبیر کارکنان متناسب با امکانات فعال شده از سوی مدیران سیستم شرکت خود به اطلاعات پرسنلی، فیش‌های حقوق، حکم‌های حقوق، مرخصی‌ها و وام‌های ثبت شده‌شان در سیستم دسترسی پیدا کنند. توجه فرمایید که پیش‌نیاز استفاده از این برنامه، استفادهٔ شرکت محل کار شما از سیستم جامع مالی و اداری تدبیر است و این برنامه به طور مستقل قابل استفاده نمی‌باشد .

جهت آزمایش کارکرد برنامه می‌توانید با تنظیمات پیش‌فرض ارائه شده و با استفاده از شمارهٔ پرسنلی ۱ و رمز ۱۲۳۴۵۶ وارد برنامه شوید و اطلاعات آزمایشی وارد شده را ببینید.

برای مشاهده اطلاعات واقعی خود در شرکت محل کار با واحد اداری شرکت خود تماس حاصل فرمایید تا با دریافت تنظیمات ورود مناسب (شامل اطلاعات سرور و پورت سرویس‌دهندهٔ شرکت محل کارتان) و ورود آنها در برنامه بتوانید با شمارهٔ پرسنلی و رمز اختصاصی خود وارد برنامه شوید.


User Reviews - ۳۵ Rates
2.9 from 5
5
4
3
2
1
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۱۱/۰۵
سلام‌ چطوری میشه‌ واردش بشی؟؟؟ مینویسه اسم کاربری و رمز نادرست است ؟؟ اصلا چطوری باید ثبت نام کنیم؟؟؟ هیچ گزینه ای هم واسه ثبت نام جدید نداره؟؟ پس از کجا میتونیم اسم و رمز کاربری مون رو از قبل ثبت کرده باشیم؟؟؟؟
حسین
حسین
۱۴۰۲/۰۳/۰۷
چرا مینویسه سرور مشخص شده در تنظیمات در دسترس نیست
فرزاد بوالحسنی
فرزاد بوالحسنی
۱۴۰۱/۰۸/۳۰
مشگل سرور نصب نمیشه