اندروید با سرعت نور

اندروید با سرعت نور

Version 1.0.0
3000 Tomans
+1 K
Install
Tools
Category
5 MB
Size
اندروید با سرعت نور

اندروید با سرعت نور

ZINUTECH
Version 1.0.0
3000 Tomans
+1 K
Install
Tools
Category
5 MB
Size
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info


کولر هوشمند +‌ خنک کننده هوشمند گوشی +‌آزاد کننده حافظه رم +‌ آزاد کننده پردازنده +‌ حذف فایل های اضافی گوشی شما + حذف برنامه های اضافی (حتی سیستمی!)

گوشی اندروید خود را از فایل های اضافه و برنامه های اضافه پاک نمایید.و به گوشی خود قدرت پرواز به سرعت نور دهید!

برترین نرم افزار بازار برای خنک کردن گوشی خود!
قیمت بسیار پایین تر
عملکرد بسیار قوی تر
و طراحی بسیار زیباتر
نسبت به برنامه های مشابه!


برنامه ای همه کاره و قدرتمند با مجموعه ای از ابزارهای بهینه سازی و پاکسازی برای سیستم عامل اندروید می باشد که با آن قادر خواهید بود فایل های بدون استفاده و اضافی ، تاریخچه ی مرورگرها و جست و جو و حافظه پنهان برنامه را پاک کنید و در زمینه ی بهینه سازی اسمارت فون خود گامی بردارید و سرعت پردازش آن را تا حد قابل چشمگیری بالا ببرید. همچنین ؛ این برنامه امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد که با بستن برنامه های بدون استفاده RAM گوشی خود را افزایش دهید و در میزان مصرف شارژ باتری صرفه جویی کنبد.
به صور کلی این برنامه تمام ابزارهای خود را در چهار بخش دسته بندی کرده است که عبارتند از :
۱ – History Eraser : این ابزار به شما کمک می کند که با یک کلیک تاریخچه ی برنامه ها و فایل های کش را حذف کنید و سرعت گوشی خود را بالا ببرید .
۲ – Privacy : این بخش به شما کمک می کند که در زمینه ی امنیت و حفط حریم خصوصی گامی اساسی را بردارید.
۳ – Task Killer : همانطور که می دانید برنامه هایی که در پس زمینه اجرا می شوند نه تنها باعث اشغال رم گوشی می شود بلکه عمر باتری اسمارت فون شما را کاهش می دهد بنابراین با این ابزار می توانید به صورت یک کلیکی اقدام به بستن برنامه ها کنید.
۴ – App Manager : این بخش نیز به شما کمک می کند که از برنامه ها و بازی های خود نسخه ی پشتیبان تهیه کنید و یا به حذف برنامه های غیرضروری بپردازید.

User Reviews - 630 Rates
4.4 from 5
5
4
3
2
1
مراقب طبیعت باشیم
مراقب طبیعت باشیم
2021/11/10
با اینکه این امکانات و برنامه های دیگه رایگان ارائه میکنن ولی خوب بود زحمت کشیده بودن. ولی با توجه به اسمی که داره امکاناتش کم بود
سالاری
سالاری
2021/11/23
خیلی خوبه
الله
الله
2022/05/13
این برنامه خوبه ولی اصلا بدرد من نخورد ولی روی یک تبلت دیگه بدردم خورد و یک مقدار از حافظه تبلتم باز شد و پیشنهاد میکنم که اگه میخواهید از تمام امکانات این برنامه استفاده بکنید گوشیتون روت شده باشه ولی بنظر من ارزش 3٫000 تومان رو نداره