الکترونیک سخت افزارها

الکترونیک سخت افزارها

نسخه ۱.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

با سلامي دوباره خدمت كاربران کافه بازار


قبل از هر چیز عرض کنم که این برنامه غنی ترین و بهترین و جدیدترین برنامه توسعه دهنده از نظر محتوا است و همانطور که قول داده بودم که برنامه های جدیدی که اطلاعات ان هیچ جا موجود نیست منتشر خواهم کرد و این برنامه هم یکی از اهداف نهایی توسعه دهنده بود.


این برنامه براي  اموزش تکنولوژی الکترونیک  انواع وسایل روزمره یا سخت افزارهایی(مانند :  تبلت-گوشی موبایل-ساعت-اسپیکر-رادیو و تلویزیون و ...) ساخته شده است که مورد استفاده کاربران است و  برای کمک به تعمیرکاران و کاراموزان  و همچنین دانشجویان و اساتید برق و الکترونیک و علاقه مندان گزينه اي بسيار مناسب است .


برنامه مبتدی نیست و برای کسانی که هیچی از الکترونیک نمی دانند مناسب نیست و توصیه می کنم که قبل از تهیه این برنامه برنامه قبلی بنده به نام اموزش الکترونیک که در این مارکت منتشر کردم را تهیه کنید.


برنامه بسیار غنی و شیرین و اموزنده از لحاظ محتوا می باشد و به چهار بخش زیر طبقه بندي شده است :


1- الکترونیک ساده


2- الکترونیک میانه


3- الکترونیک پیچیده


4-الکترونیک ماژولها_(اظافه شده در نسخه جدید)


 


کاربران و مخاطبان اصلی برنامه می توانند افرادی چون :


 


1-افراد خلاق و کنجکاو یا تیزهوش و جویای علم و تکنولوژی


2-تعمیرکاران الکترونیک و موبایل


3-مغازه داران صوتی و تصویری و فروشندگان قطعات الکترونیک


4-دانشجویان و اساتید برق و الکترونیک


5-اماتور کاران و علاقه مندان به الکترونیک


 


برنامه منبع خاصی ندارد و تمام متون و تصاویر ان کاملاً ساخت توسعه دهنده است .


داخل برنامه توضیحات ساده و تصاویر و ایسیهای متنوع و قطعات و مدارات الکترونیکی جالب و زیادی روی انواع برد موجود می باشند که بسیار اموزنده و شیرین هستند و با شناخت انها به راحتی می توان دستگاهها را تعمیر کرد و از الودگی محیط زیست هم جلوگیری کرد.


تصاویر برنامه هم از چند جهت سخت افزار مورد نظر را پوشش داده و نشانگذاری شده هستند.


چون این برنامه یکی از اهداف و بهترین برنامه توسعه دهنده می باشد پس حتماً بروز و غنی تر خواهد شد و ان را به کاربران توصیه می کنم و در خاتمه عرض کنم که  برای کسب علم  لزوماً نباید نفر اول کنکور شد و ما بستر ان را در مجموعه برنامه های خودمان گنجانده ایم.


برای ایکن برنامه هم از یک برد الکترونیکی(ماژول) جالب که روی ان ایسی مبدل دیجیتال به انالوگ(DSP)(روی برد رادیو دیجیتال کاچیبو در داخل برنامه) هم وجود دارد استفاده شده است.


توصیه می کنیم برای استفاده بهتر از برنامه از یک تبلت هفت اینچی استفاده کنید تا عکسها و متون ان را واضعتر و بهتر ببینید.


 


قابليتهاي برنامه:


 


اين برنامه هم مثل ديگر برنامه هاي ما فصل بندي شده است و گرافيك بسيار زيبايي دارد و داراي امكاناتي چون تغيير نوع و رنگ واندازه فونت و همچنين تغيير رنگ پس  زمينه متون مي باشد همچنين قابليت اشتراك گذاري متون و يادداشت روي صفحات را دارامي باشد كه مي توانيد مطالبي را به صفحات اظافه كنيد همچنين داراي يك فهرست پويا مي باشد كه مي توانيد تجربيات خود رادر ان بنويسيد و تعداد صفحات را هم اظافه كنيد همچنين در اين برنامه هم همه نقشه ها و تصاوير داراي قابليت بزرگنمايي دو انگشته مي باشند.


منابع برنامه :


دانش و اطلاعات و تجربیات توسعه دهنده


 


logo-enamad logo-samandehi