مدارهاي راديويي

مدارهاي راديويي

نسخه ۱.۴
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

با سلامي دوباره خدمت كاربران كافه بازار
اين برنامه براي دسترسي سريع و اموزش 170 مدار الكترونيكي مشتمل بر 100 مدار راديويي و 70 مدار متنوع ديگر با حداكثر كيفيت و امكانات درست شده است كه براي دانشجويان رشته هاي برق و الكترونيك و علاقه مندان به ساخت و اموزش الكترونيك و مدارهاي الكترونيكي گزينه اي بسيار مناسب است .

مدارات به هفت فصل زير طبقه بندي شده است :


1-مدارهاي امپليفاير

2-مدارهاي اسيلاتور

3-مدارهاي گيرنده

4-مدارهاي فرستنده

5-مدارهاي سنسور

6-مدارهاي كنترل

7-مدارهاي متنوع
قابليتهاي برنامه:

اين برنامه هم مثل ديگر برنامه هاي ما فصل بندي شده است و گرافيك بسيار زيبايي دارد و داراي امكاناتي چون تغيير نوع و رنگ و اندازه فونت و همچنين تغيير رنگ پس زمينه متون مي باشد همچنين قابليت اشتراك گذاري متون و يادداشت روي صفحات را دارا مي باشد كه مي توانيد مطالبي را به صفحات اظافه كنيد همچنين داراي يك فهرست پويا مي باشد كه مي توانيد تجربيات خود را در ان بنويسيد و تعداد صفحات را هم اظافه كنيد

همچنين در اين برنامه هم همه نقشه ها و تصاوير داراي قابليت بزرگنمايي دو انگشته مي باشند.

در اين برنامه مدارهايي ارائه شده اند كه اكثر انها فركانس كاري راديويي دارند و از نظر پيچيدگي از ديگر برنامه بنده به نام
مدارهاي ترانزيستوري پيچيده تر اما از مدارهاي صوتي ساده تر مي باشد و دوستان توجه كنيد كه ممكن است در برنامه مدارهاي صوتي هم كلمه امپليفاير داشته باشيم اما در انجا محدوده فركانسي صوتي است و اينجا راديويي.

تصاوير مدارات روي اسكريين شاتاهاي بالا ممكن است واضح نباشند اما به شما قول مي دهم كه با فشردن دكمه بزرگنمايي تصوير، تصاوير و نقشه هاي برنامه را در بهترين كيفيت و بدون هيچ تغييري از جانب بنده خواهيد ديد كه قابل بزرگنمايي هم مي باشند و در گوشيهاي ميني هم به راحتي قابل مشاهده هستند.


در اين برنامه هم به راحتي ميتوانيد مدار موردنظرتان را پيدا كنيد و به راحتي ان را بزرگ كرده و مشاهده نماييد و يادداشتي را به ان اظافه كنيد و توضيحاتي براي هر مدار داده شده است و قطعات ان يا روي مدار موجود است يا در قسمت توضيحات موجود است .

چون در اين برنامه از منابع خارجي استفاده شده است توضيح همه اين مدارات به انگليسي خيلي ساده و روان مي باشد كه بنده به دليل حفظ محتواي منابع از دستكاري و يا حذف ان خودداري كردم و اما نام مدار را به دقت ترجمه كرده ام.

اين برنامه مبتدي نيست و تا حدودي حرفه اي است و براي دانشجويان و اساتيد دانشگاهها و كساني كه در الكترونيك را مي دانند ساخته شده است و كساني كه الكترونيك بلد نيستند توصيه مي كنم كه برنامه هاي مبتدي بنده به نام اموزش الكترونيك و
مدارهاي ترانزيستوري را كه در اين ماركت عرضه كردم در ابتدا تهيه كنند.

اكثر قسمتهاي برنامه ديناميك بوده و نزديك 170 تصوير دارد

منبع برنامه:
http://www.electroschematics.com/

logo-enamad logo-samandehi