شمارا (رکعت شمار خودکار)

شمارا (رکعت شمار خودکار)

نسخه ۱.۰
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱
مگابایت
حجم

بسم الله الرحمن الرحیم


شاید شما هم ابراز های متنوعی که در اماکن مذهبی با عنوان رکعت شمار به فروش میرسد را دیده باشید ( و شاید هم نه !)


علارغم کارایی خوبی که این ابزار ها دارند و با داشتن آنها قسمت بزرگی از شکیات نماز برطرف میشوند، مشکل اینجاست که نمیتوان همواره آنها را به همراه داشت.


ما با ابداع این ابزار ساده و کم حجم رکعت شمار را - با قیمتی بسیار ارزان تر و کارایی بیشتر -وارد تلفتن همراه شما کردیم تا مشکل به همراه داشتن آن برای شما حل شود !


کافیست گوشی خود را کمی پایین تر از مهر خود قرار دهید تا با هر بار سجده رفتن نرم افزار تعداد رکعت ها و سجده های شما را محاسبه کند. البته کلید هایی هم برای کم و زیاد کردن و بازنشانی دستی تعبیه شده است. دو علامت آبی رنگ در بالای تصویر نشان دهنده تعدادسجده و عدد پایین نشان دهنده رکعت هستند.


به این  نکته توجه کنید که برنامه از سنسور نزدیکی (proximity) گوشی شما استفاده میکند ، بنابرین تلفن همراه یا تبلت خود را در جایی قرار دهید که در هنگام سجده رفتن صورتتان به آن نزدیک شود. بهترین و ساده ترین حالت اینست که گوشی دقیقا پایین مهر قرار گیرد.


در صورتی که از کراهت قرار دادن تلفتن همراه مقابل خود در هنگام نماز بیم دارید  به اطلاع شما عزیزان میرسانیم برنامه بدون هیچگونه تصویر و یا صدای اضافی در خدمت شما قرار میگیرد تا از لجاظ شرعی نیز هیچ مشکلی نداشته باشد .

logo-enamad logo-samandehi