Sawfish bodybuilding(fitness)

Sawfish bodybuilding(fitness)

Version 1.47
Free
In-app Purchases
100
Active installs
Health & Fitness
Category
14
MB
Size

لطفاً دوستانی که هنگام بروز رسانی با مشکل مواجه میشوند ابتدا نسخه فعلی را حذف و مجدد برنامه را نصب کنند.


با فناوری، متفاوت ورزش کنید


با نصب آپ اره ماهی می تونید صاحب یک اطلس جامع بدنسازی باشید.


ما شما را با بیش از 1800 حرکت ورزشی به همراه فیلم آموزشی آشنا میکنیم.


تمامی این فیلم ها توسط تیم اره ماهی زیر نظر بهترین مربیان فیلم برداری شده اند.


در صورتی که شما علاقه مند به ورزش در باشگاه هستید مفتخریم یکی از هوشمند ترین نرم افزار هایی را به شما معرفی کنیم که با توجه به فیزیک بدنی و شرایطی که خودتان تعیین میکنید ، حرفه ای ترین برنامه متناسب با اندامتان را ارئه می کند.


دوستانی که زمان کافی برای رفتن به باشگاه را ندارند می توانند از برنامه تمرین در خانه استفاده کنند که نیاز به هیچ گونه لوازم باشگاهی نخواهند داشت.


اگر یک مبتدی هستید ما شما را با نحوه صحیح انجام حرکات ورزشی آشنا میکنیم و همچنین برنامه ای پیوسته به شما خواهیم داد که برخلاف تمرین زدگی ، به انجام حرکات نیز اشتیاق پیدا خواهید کرد.
اگر یک فرد نیمه حرفه ای هستید ما شما را به یک چالش دعوت می کنیم. اگر فکر میکنید تا به امروز از برنامه تمرینی مناسبی استفاده میکردید ، پیشنهاد میکنیم سطح نیمه حرفه ای آپ اره ماهی را نیز امتحان کنید تا از نتیجه آن شگفت زده شوید.
اگر یک فرد حرفه ای هستید، پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره به دوستان خود از آپ اره ماهی استفاده کنید و نتیجه را با مشاوره های قبلی خودتان مقایسه کنید تا نظاره گر هوشمندی سیستم اره ماهی باشید.


ما به شما کمک میکنیم تحت هر شرایط به ورزش کردن ادامه داده و سبک زندگی خود را تغییر دهیدما شمارا با انواع سیستم های تمرینی آشنا میکنیم و شما تاثیر این سیستم هارا حین تمرین متوجه خواهید شد.


هر برنامه تمرینی که شما از آپ اره ماهی دریافت میکنید در پروفایل شخصی تان ذخیره شده و مبنای برنامه بعدی شما خواهد بود ، لذا هیچ برنامه ای ثابت نبوده و با توجه به تمامی شرایط فردی شما (برنامه های قبلی، عضلات ضعیف شما ، BMI شما و ...)  برنامه جدید برای شما تولید خواهد شد.


ما مدعی پرتلاش ترین سامانه هوشمند ورزشی هستیم و تیم اره ماهی همیشه در حال بروز رسانی اطلاعات و بهبود روند برنامه دهی خواهد بود و متواضعانه انتقادات شما را پذیرفته وتا حد امکان اعمال خواهیم نمود.

logo-enamad logo-samandehi