Bad Piggies

Bad Piggies

نسخهٔ ۲.۴.۳۳۶۸
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی معمایی
حجم ۱۵۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱ تیر ۱۴۰۲
Bad Piggies

Bad Piggies

Rovio Entertainment Corporation
نسخهٔ ۲.۴.۳۳۶۸
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی معمایی
حجم ۱۵۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱ تیر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

در بازی Bad piggies منجی خوک‌های بدجنس باش

اگر وارد اپلیکیشن بازار شوی، بازی‌های جذابی برای پلتفرم موبایل وجود دارد. تو می‌توانی به تناسب سلیقه و علاقه‌ی خودت هریک از آن‌ها را انتخاب کنی. بازی Bad piggies از بهترین بازی‌های مجموعه‌ی انگری بردز به حساب می‌آید. طرفداران این بازی، در سال 2022 می‌توانند تولد 10 سالگی بازی خوک های بد را جشن بگیرند. این بازی 10 ساله، یکی از پر طرفدارترین نسخه‌های بازی انگری بردز است که هنوز هم خیلی‌ها آن را روی گوشی خود دارند.

بازی خوک های بد در گروه بازی‌های ویدئویی قرار می‌گیرد که سال 2012 در سبک معمایی، توسط کمپانی Rovio Entertainment Corporaration ساخته و به سری بازی‌های هیجان‌انگیز انگری بردز پیوسته است. فضا و محیط زیبای این بازی از نظر موضوع، از دیگر بازی‌های سری انگری بردز کاملا متفاوت است، ولی با این حال با نصب آن، می‌توانی برادری بازی Bad piggies با پرندگان خشمگین را به وضوح ببینی!

خوک‌های سبز را به تخم‌مرغ‌ها برسان

سازنده، شیوه‌ی جدیدی را در این بازی در پیش گرفته است. به عبارت دیگر برعکس دیگر نسخه‌های بازی انگری بردز، در این قسمت به ‌جای کمک‌کردن به پرنده‌های رنگی، باید مثل یک مادر مهربان به خوک‌های سبز کمک کنی! وظیفه‌ی تو در بازی این است که با سرپاکردن خوک‌ها، آن‌ها را به تخم‌مرغ‌های موجود در هر مرحله برسانی تا دلی از عزا در بیاورند. بی‌شک بازی خوک های بدجنس تجربه‌ی متفاوتی از بازی‌های معمایی است که می‌تواند خیلی جالب باشد.

بدون تردید بعد از اینکه چم‌وخم بازی دستت آمد، می‌توانی اوقات مهیجی را کنار این خوک‌های سبز تجربه کنی. همان‌طور که گفته شد، برخلاف دیگر بازی‌های انگری بردز، در این بازی خوک‌های سبزرنگ دیگر دشمن تو نیستند و باید همه‌ی تلاشت را کنی تا خوک‌های بدجنس بدون کوچک‌ترین آسیبی به تخم‌مرغ‌ها برسند.

پس از همین الان برای داشتن یک تجربه موفق در این بازی فکر نابودی یا انتقام از خوک‌های بد را به فراموشی بسپار و کنار آن‌ها باش.

در بازی Bad piggies جریان از چه قرار است؟

بازی این‌طور شروع می‌شود که باید در هر مرحله خوک را از نقطه‌ی ابتدای بازی به خط پایان آن برسانی. به‌طور کلی در همه‌ی مراحل بازی خوک های بدجنس، بر سر راه خوک‌ها یک سری موانع وجود دارد. بنابراین تو باید به‌ درستی خوک‌ها را از شَر بلایا دور کنی.

در جریان بازی خوک‌ها فکر رسیدن به تخم‌مرغ‌ها و سرقت آن‌ها را در سر دارند. تو باید در انجام این کار با دل‌وجان به خوک‌های سبز کمک کنی تا برنده بازی شوی. راه رساندن خوک‌ها به تخم‌مرغ‌ها کار چندان پیچیده‌ای نیست، اما به شرط آن که بازی را بلد باشی!

بازی تجهیزات خاصی برای بازیکن در نظر گرفته است. تو هم باید با استفاده از آن‌ها خودی نشان دهی و خوک‌ها را به تخم‌مرغ‌ها برسانی.

فضای بازی کاربرپسند خوک های بد

خلاصه کلام این است که با کمک وزش باد، باید خودت را به جعبه‌ی تخم‌مرغ‌ها برسانی. خیالت از بابت جریان هوا راحت باشد، چون در سرزمین خوک‌ها همه‌چیز دست‌به‌دست هم داده تا خوک‌های بد به آرزویشان برسند. گرچه نقش اصلی برای رسیدن خوک‌ها به جعبه‌ی تخم‌مرغ بر عهده‌ی بازیکن است.

بازی در هر مرحله، وسایل مختلفی مثل بادکنک، چتر، چرخ، کپسول نیتروژن، بمب و... را در اختیارت قرار می‌دهد. حالا این به خودت بستگی دارد که چطور در هر مرحله تجهیزات را به درستی سرهم‌بندی کنی تا خوک گرسنه با راهنمایی‌های دقیق تو به جعبه برسد.

ماشین جابه‌جایی خوک می‌تواند به هر شکلی کنترل شود. با یک استراتژی درست می‌توانی حرکت ماشین را به بهترین شکل بچینی. به عنوان مثال با استفاده از پنکه جهت حرکت خوک را تنظیم می‌کنی. به خاطر داشته باش، وسیله‌ای که برای جابه‌جایی خوک‌ها می‌سازی، بسیار حساس و شکننده است. بنابراین نباید آسیب زیادی به آن وارد شود، چون به راحتی درهم می‌شکند.

حکم ستاره‌ها در بازی خوک های بد چیست؟

برای به دست آوردن اولین ستاره‌ی بازی Bad piggies ماموریتت کاملا مشخص است. به عبارت دیگر تنها زمانی می‌توانی اولین ستاره‌ی هر مرحله را دریافت کنی که دستگاه خلاقانه‌ی تو برای جابه‌جایی خوک به نقطه‌ی موردنظر (جعبه‌ی تخم‌مرغ‌ها) برسد. بنابراین برای گرفتن اولین ستاره، همه چیز به دستگاهی که می‌سازی، بستگی دارد.

دریافت ستاره‌ی دوم به کمی دقت نیاز دارد؛ باید با دستگاهی که می‌سازی حین عبور برای رسیدن به خط پایان بازی، از محل جعبه‌ی ستاره عبور کنی تا این ستاره را هم از آن خودت کنی. در نظر داشته باش، طراحان بازی برای سخت‌کردن سطح آن، ممکن است جعبه‌ی ستاره را نزدیکی TNT قرار داده باشند. در این موقعیت بدون کوچک‌ترین برخورد به بمب، باید ستاره را به دست آوری یا اینکه کلا از خِیر آن بگذری.

گرفتن ستاره‌ی سوم از چالش‌های هیجان‌انگیز بازی به حساب می‌آید که سازنده برای بازیکنان بازی خوک های بد در نظر گرفته است. این ستاره را فقط زمانی می‌توانی به دست آوری که در هر مرحله، شرط بازی را به درستی اجرا کنی. به خاطر داشته باش، شرط‌ها و موقعیت‌ها با هم متفاوت هستند.

به عنوان مثال در یک مرحله زمانی می‌توانی ستاره‌ی سوم را به دست آوری که بدون دست‌کم یکی از وسایلی و تجهیزاتی که از اول بازی در اختیارت قرار گرفته، ماشین خوک را به حرکت درآوری.

شرط بعدی ممکن است به زمان رسیدن وسیله‌ی جابه‌جایی خوک مربوط باشد؛ مثلا بازی از تو می‌خواهد در کم‌تر از 40 ثانیه، ارابه‌ی خوک را به خط پایان بازی برسانی.

جمجمه‌های نقره‌ای را برای خوک‌های سبز جمع کن

اگر تجربه‌ی بازی از سری پرندگان خشمگین را داشته باشی، احتمالا می‌دانی که پرندگان علاقه‌ی زیادی به جمع‌کردن تخم‌مرغ‌های طلایی داشتند، اما در این قسمت خوک‌های سبز چشمشان فقط تخم‌مرغ و جمجمه‌های نقره‌ای را می‌بیند. در طول مراحل بازی خوک های بد می‌توانی 20 عدد جمجمه که در محیط بازی پنهان شده را به دست آوری.

با پیدا کردن همه‌ی جمجمه‌های نقره‌ای، قفل یکی از مراحل چیپتر سوم بازی، یعنی Sandbox به عنوان جایزه، برای تو باز می‌شود. پیداکردن جمجمه‌ها شاید کار سختی باشد، ولی ارزشش را دارد.

بررسی گرافیک و صداگذاری بازی Bad piggies

در صورتی که از طرفداران سری‌های مختلف بازی‌های پرندگان خشمگین باشی، در حقیقت هیچ چیز جدیدی در این بازی نخواهی دید! همان گرافیک و همان رنگ‌های خوش‌رنگ فانتزی در بازی خوک های بد هم به کار برده شده است.

گرچه جلوه‌های فانتزی جذابی مثل ساخت‌وساز ارابه‌ها، حرکت ماشین‌های جابه‌جایی، درهم ریختن ارابه و... به این بازی اضافه شده که تا حد زیادی ماجراجویی و گرافیک بازی را مهیج کرده است، اما در نهایت با ماموریت یا فضای جدیدی مواجه نیستی.

موسیقی و صداگذاری بازی با همه‌ی سادگی، حس‌وحال خوبی را به بازیکن منتقل می‌کند. از جلوه‌های صوتی بامزه و دوست‌داشتنی بازی Bad Piggies می‌توان به صدای پرواز ماشین، سقوط ارابه، برخورد خوک‌ها با عوامل محیط، دریافت ستاره و... اشاره کرد.

ویژگی‌های بازی خوک های بدجنس

  • بیش از 140 مرحله مهیج
  • دارای چندین مرحله‌ی تشویقی برای کسب همه‌ی مراحل 3 ستاره
  • 30 مرحله‌ی امتیازی
  • مناسب برای افراد بالای 4 سال
  • امکان اجرای آفلاین بازی
  • مناسب برای اندروید بالای 4
  • گرافیک و صداگذاری خوب بازی
  • بیش از 30 ابزار برای ساخت ماشین خوک‌ها (ارابه، هواپیما و...)

با کسب 3 ستاره، قفل مرحله‌های اضافی را باز کن!

یکی از ماموریت‌های اختیاری بازی خوک های بد به بازکردن مرحله‌های اضافی مربوط است. اگر لذت این بازی، زیر زبانت رفته، همه‌ی تلاشت را به کار بگیر تا بتوانی هر مرحله را با به دست آوردن سه ستاره به پایان برسانی. مرحله‌های جدید با کسب سه ستاره به بازی Bad Piggies اضافه می‌شود.

اگر دوست داری به کمک خوک‌های سبزرنگ بروی، همین الان این بازی را از بازار دریافت کن. بعد از نصب بازی، می‌توانی نظرت را در مورد آن با دیگر کاربران بازار به اشتراک بگذاری.

سوالات متداول

آیا بازی خوک های بد نسخه مود شده دارد؟

بله. در نسخه مود شده یا بی‌نهایت بدون هیچ محدودیتی می‌توانی بازی کنی. توجه داشته باش، بازار اجرای بازی‌های نسخه مود شده را به دلیل آسیب رساندن به گوشی اصلا توصیه نمی‌کند. علاوه‌براین بازی بدون چالش‌هایش چندان لذت‌بخش نیست.

اجرای بازی Bad Piggies به اینترنت نیاز دارد؟

خیر. اجرای بازی خوک های بد آفلاین است و به اینترنت نیاز ندارد.

چگونه می‌توان در بازی خوک های بد همه‌ی ستاره‌های بازی را به دست آورد؟

اگر می‌خواهی در همه‌ی مراحل سه ستاره بازی را به دست آوری، باید همه‌ی شروط بازی را رعایت کنی. ستاره‌ی اول بازی مربوط به رساندن خوک‌ها به تخم‌مرغ‌هاست. ستاره‌ی دوم هم با به دست آوردن ستاره‌های موجود در مرحله بازی برای تو خواهد بود. در آخر ستاره‌ی سوم با رعایت شرط‌های خاص هر مرحله از بازی به دست می‌آید.
نظرات کاربران - ۶،۷۹۱ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سانیار
سانیار
۱۴۰۲/۰۵/۲۸
خوبه
سروش
سروش
۱۴۰۲/۰۴/۱۹
عالی حرف نداره
ستایش
ستایش
۱۴۰۲/۰۵/۰۵
خیلی بازی خوبی 👌