روهاجا مالکان

روهاجا مالکان

نسخهٔ ۲.۲
+۱۰
نصب فعال
سفر
دسته‌بندی
۶ مگابایت
حجم
روهاجا مالکان

روهاجا مالکان

نیما ناظم زاده
نسخهٔ ۲.۲
+۱۰
نصب فعال
سفر
دسته‌بندی
۶ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

آیا تا به حال در یک منطقه بکر با آب و هوای خوب و مناظر زیبا بوده اید که قصد اقامت داشته باشید ولی محلی برای اقامت پیدا نکنید؟ آیا تا به حال درگیر دلالان مراکز اقامتی بوده اید که محلی را با قیمتهای بسیار بالا و کیفیت پایین به شما اجاره داده باشند و شما به دلیل آشنا نبودن به منطقه مجبور به این کار شده باشید؟ و…


تیم طراحی روهاجا دقیقا مسائلی مانند آنچه گفته شد را احساس کرده و اقدام به طراحی سرویس روهاجا نموده است.


مالکان عزیز میتوانند بدون واسطه، ملک خود را از طریق نصب برنامه روهاجا مالکان ثبت کنند تا مسافران محترم بتوانند برای اجاره آن اقدام نمایند. همچنین مالکان میتوانند با استفاده از نرم افزار روهاجا مالکان از تعداد بازدیدها از صفحه اختصاصی ملک خود، امتیازی که مسافران به ملک داده اند و نظرات آنها آگاه شوند. هیچ محدودیتی برای ثبت واحدهای اقامتی درنظر گرفته نشده و هر مالک میتواند چندین ملک را در حساب کاربری خود اضافه کند.


مسافران محترم نیز با نصب برنامهروهاجا (مخصوص مسافران) میتوانید در هر زمان از شبانه روز و هر منطقه جغرافیایی، مراکز اقامتی نزدیک خود را بر روی نقشه مشاهده کرده، تصاویر آن را ببینید، مشخصات و قیمت اقامت را مقایسه کنید و به صورت مستقیم با مالک ارتباط برقرار کرده و آن محل را اجاره کنید.


هدف نهایی از طراحی سامانه روهاجا  کمک به خود اشتغالی و درآمد زایی برای خانواده مالکان، و از طرفی دیگر راحت تر شدن انتخاب محل اقامت برای مسافران محترم میباشد.

نظرات کاربران - ۴ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱