رایا تاکسی

رایا تاکسی

نسخه ۱.۹
<۱۰
نصب فعال
رفت و آمد
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

رایا تاکسی سامانه هوشمند حمل‌ونقل که در اسلامشهر-بهارستان-رباط کریم-پرند-شهریار فعالیت میکند.

رایا اپلیکیشنی برای گوشی‌های هوشمند است که امکان درخواست آنلاین خودرو را فراهم می‌کند. با نصب اپلیکیشن رایا می‌توانید در هر زمان و از هر کجای شهرتان درخواست خودرو دهید و در سریع‌ترین زمان از مبدا به مقصد برسید.

رایا: مقرون‌به‌صرفه‌، سریع و باکیفیت

درخواست رایا

- اپلیکیشن رایا را اجرا کنید.

- با تعیین مبدا و مقصد روی نقشه، هزینه‌ی سفرتان مشخص می‌شود.

- گزینه‌ درخواست رایا را انتخاب کنید، تا به نزدیک‌ترین خودروی رایا متصل شوید.

مزایای رایا برای مسافـران 

- دسترسی سریع و کاربری آسان

- امکان پرداخت نقدی و اعتباری 

- سیستم امتیازدهی و نظارتی هوشمند 

- سرویس‌های با کیفیت و مقرون‌به‌صرفه

- پشتیبانی ۲۴ساعته

- امنیت سفر

 سامانه هوشمند حمل و نقل 

سامانه حمل و نقل درون شهری رایا، سامانه حمل و نقل بسیار پرکاربرد ، ایمن و به صرفه‌ای است که شبانه روز از طریق اپلیکیشن رایا درحال ارائه خدمات به کاربران خود است. 

 اپلیکیشن درخواست خودرو 

هر روزه بسیاری از افراد از تاکسی و آژانس برای سفرهای درون شهری خود استفاده می‌کنند. حال شرایطی را در نظر بگیرید که بتوان در آن به راحتی و تنها با استفاده از گوشی هوشمند در سریع‌ترین زمان ممکن به تاکسی دسترسی داشته باشید و به مقصد برسید. خوشبختانه اپلیکیشن رایا چنین امکانی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. کاربران می‌توانند با نصب این برنامه بر روی گوشی، مبدا و مقصد مورد نظر خود را تعیین کرده و هزینه سفر را نیز مشاهده کنند. در نهایت پس از درخواست رایا، نزدیک‌ترین خودرو به موقعیت کاربر ارسال خواهد شد. 

معرفی و بررسی اپلیکیشن درخواست خودرو رایا 

توسعه تکنولوژی در گرو توسعه ارتباطات است. خوشبختانه طی سالیان اخیر شاهد حضور و فعالیت سرویس‌های متنوع، جذاب و هیجان‌انگیزی در عرصه تجارت الکترونیکی در داخل کشور بوده‌ایم، رایا یکی از آن‌ها است.  رایا در واقع یک سرویس درخواست خودرو (با راننده) است که به واسطه اپلیکیشنی که بر بستر اندروید عرضه کرده امکان درخواست خودرو به صورت آنلاین را برای کاربران فراهم آورده است.


logo-enamad logo-samandehi