سامانه جامع گردشگری رستاک

سامانه جامع گردشگری رستاک

+۱۰۰
نصب فعال
سفر
دسته
۷ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه


نرم افزار رستاک برای حمل و نقل و تسهیل اقامت و دسترسی آسان ،شفاف و ارزان گردشگران داخلی و خارجی و بوم گردان و تورهای مسافرتی طراحی شده است. سهولت کاربری ،گزینه های گوناگون انتخاب در سرتاسر کشور ،قیمت های متنوع و شگفت انگیز ،اعتماد به برند چندین ساله مسافرتی رستاک ،فرایند کوتاه رزرواسیون در کمتر از ده دقیقه ،پرداخت ان لاین ،امکان کنسلی و استرداد مبلغ از ویژگی های برتر نرم افزار رستاک می باشد.

تیم رستاک بصورت ۲۴ساعته پشتیبانی رزرواسیون را بر عهده دارد و میهمانان، رانندگانو شرکت های مسافرتی می توانند در هر ساعت از شبانه روز رزرو خود را ثبت نمایند.

قیمت های شگفت انگیز بصورت تخفیف های 10 تا 90 درصد امکانی را فراهم کرده است تا گردشگران ترغیب به سفر شوند .

ویژگی دیگر رستاک رایگان بودن آن برای میهمانان می باشد ،هیچ کارمزد یا کمیسیونی از میهمانان  متقاضیان سفر کسر نمی شود و آنها با پایین ترین نرخ اماکن اقامتی خود اعم از ویلا ،سوییت ،هتل اپارتمان ،واحد های بوم گردی، هتل و انواع خودرو با راننده را بدون هیچ هزینه ای در قالب اپلیکیشن و سایت رستاک بصورت تمام آنلاین رزرو می نمایند.

میزبانهای واحد های اقامتی، شرکت ها مسافرتی و حمل و نقل و رانندگان نیز با خیالی آسوده جهت بهره برداری بهتر امکانات پذیرایی خود را در اختیار سیستم رزرواسیون رستاک قرار می دهند.

www.rastakhome.comنظرات کاربران

Alireza
۱۳۹۸/۱۰/۲۶
به نظرم برنامه واقعا کاربردی هست،من یه بار امتحان کردم،اولش فکر میکردم جالب نباشه،ولی الان هر جای بخوام برم از ای آپلیکیسن استفاده میکنم.
ارش فتاحی
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
من با رستاک سفر کردم ممنونم از تیم عالیشون
جواد
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
برنامه ی خیلی خوبیه،من خیلی استفاده کردم.یکی از نقاط قوت این برنامه پشتیبانش هست ،خیلی پیگیر و پاسخگو و همه جوره راهنمایی میکنن.
مرتضی
۱۳۹۸/۱۰/۰۹
بسیار نرم افزار قوی و کاربردی ی ویلا از اینجا رزرو کردم بسیار بسیار عالی بود من لذت بردم .تشکر میکنم از تیم پشتیبانی بابت پیگیری ها
مجید
۱۳۹۸/۰۷/۱۵
از هر نظر عالی.همین رزرور میکنی تماس میگیرن برای هماهنگی بیشتر .ساپورت عالی
amirmahdi
۱۳۹۸/۰۴/۲۰
بهترین اپلیکیشن ایرانی ممنونم از تیم خفن رستاک کلی سفر عالی رفتم باهاشون ممنونم عالی بود حتما نصب کنید 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
f.a
۱۳۹۷/۰۹/۲۰
تعداد هتل هاش رو به افزایش هست ،به نسبت زیاد شده خدا قوت 🌹🌹🌹
علیرضام
۱۳۹۷/۰۶/۰۳
به چه دردمیخوره فقط5تاهتل داره
پوریا
۱۳۹۷/۰۵/۱۰
عالی
بهنام
۱۳۹۷/۰۵/۰۲
خیلی برنامه جالب و کاربردی هستش حتما به بقیه پیشنهاد میدم نصبش کنن
پوریا
۱۳۹۷/۰۴/۱۱
جالب و کاربردی فقط باید از نظر تعداد اقامتگاه غنی بشه
مبین
۱۳۹۷/۱۰/۱۹
عالی