موسم اجاره ویلا و آپارتمان مبله

موسم اجاره ویلا و آپارتمان مبله

نسخه ۱.۳
+۵۰۰
نصب فعال
سفر
دسته
۱۱
مگابایت
حجم


با موسم در سراسر ایران اقامتگاه های مبله دلخواه خود را  شامل ویلا و آپارتمان و اقامتگاه های بومگردی بصورت روزانه رزرو کنید.

اجاره روزانه از شمال تا جنوب در تمام شهرهای ایران بهترین میزبان ها آماده میزبانی مسافران موسم هستند، از بین بیش از 1200 اقامتگاه واحد دلخواه خود را پیدا کرده و رزرو نمایید.


مزیت های رزرو اقامتگاه از موسم

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت آنلاین

صدور رسید سفر بصورت الکترونیک

با کیفیت ترین واحدهای اقامتی

 اجاره ویلا با امنیت کامل

ارتباط با موسم:

021-95111559


www.moosem.ir

 


تحولی در سفرموسم این امکان را فراهم کرده تا مسافرین بتوانند از طریق موسم ویلا ، آپارتمان ، سوییت را رزرو کرده و سفری خاطره انگیز را تجربه کنند. همچنین موسم این امکان را برای میزبانان فراهم کرده تا بتوانند با اجاره واحدهای اقامتی خود (اجاره ویلا ، آپارتمان ، سوییت) از طریق موسم کسب درآمد کنند. 

موسم بستری است که مسافرین میتوانند به راحتی واحدهای موجود در موسم را جستجو کرده و با توجه به تعداد نفرات ، امکانات و بودجه مورد نظر خود واحد مناسب و با کیفیتی را پیدا کرده و از طریق موسم برای تاریخ مشخصی رزرو کنند. همچنین با توجه به اینکه واحدها در موسم توسط مسافرین امتیازدهی میشوند مسافرین میتوانند واحدهایی که سایر کاربران از آنها رضایت داشته اند را انتخاب نمایند. با موسم دیگر نیاز نیست برای اجاره ویلا به تابلو به دست هایی که در کنار جاده ها ایستادند و معلوم نیست واحدهایی با چه کیفیتی را به مسافرین ارائه میدهند اعتماد کنید.


logo-enamad logo-samandehi