۵۰۰
نصب فعال
سیر و سفر
دسته
۸
مگابایت
حجم

چارپایه به دنبال ایجاد مفهوم گردشگری و شهرگردی هوشمند می باشد که در آن چارپایه نشینان ماجراجو، شامل عکاسان و نویسندگان، گزارشات خود را در رابطه با مکان ها و رویداد های گردشگری و شهرگردی (هم اکنون در مشهد و اهواز و به زودی در شهر های دیگر) ، در اپلیکیشن چارپایه با کاربران به اشتراک میگذارند و به این وسیله، یک مجله ی شهری هوشمند را در سطح کیفی بالا بوجود آورده اند.

علاوه بر این، فراهم آوردن امکان مشاهده و مسیریابی لوکیشن دقیق مکان و رویداد دلخواه، و امکان پیداکردنِ نزدیک ترین مکان به ‌نقطه ی استقرار کاربر، از خدمات کارآمد اپلیکیشن چارپایه به حساب می آید که عامل معنا بخشیدن به مفهوم گردشگری هوشمند در شهر است.‌


دسته بندی رویداد ها و مکان ها :  

رویداد ها و مکان ها کاملا منظم دسته بندی شده اند و کاربر اپلیکیشن با توجه به موضوع مورد نیاز، میتواند مقصد خود را بیابد.


امکان امتیازدهی و انتشار کامنت :

کاربر میتواند باتوجه به میزان رضایت خود از هرپست، آنها را امتیازدهی می کند و نظرش را در قالب کامنت با کاربران دیگر به اشتراک بگذارد. 


مکان محور بودن و امکان مسیریابی :

لوکیشن محور بودن یعنی امکان پیدا کردن نزدیک ترین مکان یا رویداد موردنظر نسبت به موقعیت مکانی کاربر و بعد از پیدا کردن مقصد موردنظر، با امکان مسیریابی، مسیر رسیدن به مقصد را برای کاربر به نمایش میگذارد.


چارپایه، یک مجله ی شهری دیجیتال :

تمام رویدادهایی که در سطح شهر اتفاق می افتند بعلاوه ی مکان های موجود درشهر، در اپلیکیشن چارپایه که یک مجله ی دیجیتال به حساب می آید، گزارش و معرفی خواهند شد.


استفاده از نشانه گذاری ها  (اسکن QR ) : 

کاربر میتواند درحین بازدید از رویداد یا مکانی که قبلا توسط چارپایه نشینان معرفی شده، با اسکن QRهایی که درمکان موردنظر نصب گشته، وارد صفحه ی گزارش مربوطه شوند و اطلاعات کارآمدی را بدست آورند ویا بازی های مربوط به آن را شروع کنند.


قابلیت آپلود عکس:

کاربر اپلیکیشن چارپایه میتواند درحین بازدید از رویدادها و مکان ها، عکس برداری کرده و با آپلود عکس هایش دراپلیکیشن، آنها را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارد و با قلم دوربین، خاطرات حضورش در مکان یا رویداد موردنظر را در چارپایه ثبت کند.


logo-enamad logo-samandehi