مدیتیشن های کهن(سرّی)

مدیتیشن های کهن(سرّی)

نسخه ۰.۱.۰
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

این برنامه شامل شش مدیتیشن سرّی هست که توسط گروه پژوهشی آستریال مایند از منابع معتبر و کهن تهیه شده است.


این تکنیک های مراقبه در ادیان و فرقه های مختلف توسط کسانی که پیرو طریقت بوده و به دنبال سلوک روحانی بوده اند کاملا به تجربه رسیده و مجرب می باشد.


پس نتیجه گیری از روش ها قطعی است.


هریک از این تکنیک ها بسیار قدرتمند می باشند که نام آن ها به شرح زیر است:


 


مدیتیشن سرّی (ورود به دروازه ناخودآگاه)


همانطور که میدانید ذهن دارای ده بخش است که یک بخش آن خودآگاه و نه بخش دیگر آن ناخودآگاه است. این تکنیک به شما کم می کند تا بتوانید از مغز خود و از ضمیر ناخودآگاه خود بیشتر استفاده کنید و با بعد دیگر وجود خود ارتباط برقرار کنید.


مدیتیشن سرّی(کوندالینی)


کوندالینی نیروی خفته ی درونی است که راه های بسیاری برای فعال سازی آن وجود دارد که دارای هشت مرحله است و سال ها زمان می برد.


و راه های دیگری که از طریق کار با چاکرا ها است که آن نیز زمان بسیاری می برد.


اما در تانترا روشی هست که بدون هیچ خطری کم کم و به گونه ای که به شما آسیب نرساند، کوندالینی را در عرض سه ماه در شما فعال می کند و تکنیک بسیار قدرتمندی است.


مدیتیشن سرّی( نور طلایی یا golden light)


این مدیتیشن بسیار قدرتمند بوده و از طریق آناهاتا چاکرا شما را به اشراق می رساند. این روش آنقدر قدرتمند است که در همان هفته ی اول چیز های عجیب و غریب برای شما اتفاق می افتد و به قدرت آن پی می برید. اما باید سه تا شش ماه آن را انجام دهید.


مدیتیشن سرّی ( رهایی از گذشته)


این مدیتیشن روش بسیار قدرتمندی است که از آن برای درمان همه ی بیماری های جدید و قدیمی خود که به نوعی ریشه دار شده اند می توانید استفاده کنید و علاوه بر درمان قطعی بیماری های شما و رهایی شما از گذشته خود، موجب اشراق شما نیز می شود و آن را یک تکنیک معجزه گر می دانند که حتی روانشناسان در آمریکا، امروزه از آن استفاده می کنند.


مدیتیشن سرّی( آناهاتا، energy return)


این مدیتیشن وسیله ای است برای شناخت انرژی درونی که هر روز توسط خودمان به هدر می رود. و هدایت این انرژی به مرکز آناهاتا چاکرا که در مرکز قلب وجود دارد. و این تکنیک بسیاری از بیماری های چشمی را نیز درمان می کند.


مدیتیشن سرّی (هارا) یا ( مرکز انرژی)


این مدیتیشن وسیله ای است برای اتصال به مرکز انرژی که در چاکرای دوم قرار دارد و روش بسیار قدرتمندی است که بعد از چند روز انجام آن انرژی را در تمام بدن خود حس می کنید.


هریک از این طریقت ها در این برنامه به کلی شرح داده شده اند.


امیدواریم که نهایت استفاده را از این تکنیک ها ببرید.


با تشکر گروه پژوهشی آستریال مایند.


منابع:


کتاب های:


vigyan bhairav tantra vol1


vigyan bhairav tantra vol2


a rose is a rose is a rose


نویسنده: باگوان شری راجنیش (اشو)


مترجم: گروه آستریال مایند.

logo-enamad logo-samandehi