بابلشهر

بابلشهر

Version ۱.۳.۶
نصب +۵ هزار
Category خرید
Size ۱۲ مگابایت
Last Update ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
بابلشهر

بابلشهر

بابلشهر
Version ۱.۳.۶
نصب +۵ هزار
Category خرید
Size ۱۲ مگابایت
Last Update ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

در دنیای امروز زمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و مردمان روزگار ما ضرب المثل وقت طلاست را بیش از گذشتگان خود و با عمق جان درک می کنند.

کار کردن, درس خواندن, کلاس های آموزشی مختلف, درست کردن غذا, اطلاع از اخبار مهم, گاهی اوقات انجام هریک از فعالیت های فوق باعث از دست دادن دیگری خواهد شد.

خرید کردن یکی از فعالیت های روزانه است که وقت زیادی را از خانوار به خود اختصاص می دهد که  باید مشکل پیدا کردن جای پارک، مشکلاتی چون گرما و سرمای هوا را به آن افزود. 

امروزه در جوامع پیشرفته بهره گیری از  اینترنت جهت انجام خریدهای روزانه به یک امر فراگیر تبدیل گردیده و  این امر موجب گردیده خانواده ها وقت آزاد بیشتری را برای با هم بودن و انجام فعالیت های بیشتر در اختیار داشته باشند.

مجموعه بابلشهر بر آن شد تا با ایجاد یک نرم افزار جامع شهری شامل انواع فروشگاه ها، پاساژها و ارائه انواع خدمات شهری، با افتخار اولین شهر مجازی کشور را در شهر بابل راه اندازی نماید.

همشهریان بابلی می توانند در هر لحظه از شبانه روز کلیه خریدهای خود را ثبت سفارش نموده و به صورت فوری و یا تعیین زمان مشخص درب منزل دریافت نموده و پس از بررسی صحت سفارش اقدام به پرداخت وجه به پیک به صورت نقدی یا کارتخوان نمایند.

علاوه بر آن امکان مشاهده محصولات صدها فروشگاه در سطح شهر و مقایسه آن ها با همدیگر و مشاهده آدرس و مشخصات فروشندگان آن محصولات در بابلشهر فراهم شده. همواره پیش می آید که لباس یا محصولی را خریداری کرده باشید و روز بعد در فروشگاه دیگری لباس دیگری را دیده باشید که بیشتر مورد پسندتان بوده ولی به دلیل کمبود وقت امکان بازدید از کلیه فروشگاه ها رانداشته اید. بابلشهر این امکان را فراهم کرده تا تمامی فروشگاه های سطح شهر بتوانند محصولات خود را به همراه درج قیمت و توضیحات کامل محصول در آن ثبت و در معرض دید همشهریان گرامی قرار دهند لذا شما در بابلشهر با انبوهی از محصولات، البسه، زیورآلات، اسباب بازی، تزئینات و ... روبرو خواهید شد و دایره انتخابتان بسیار وسیع خواهد شد.

User Reviews - ۳۱ Rates
4.1 from 5
5
4
3
2
1
shahnax
shahnax
۱۳۹۸/۰۸/۲۰
منکه از پیتزا دوهزار خرید کردم و عالی بود. خیلی خوبه😍
Hanan poresmail
Hanan poresmail
۱۴۰۰/۰۷/۰۳
عالی
آیدا
آیدا
۱۳۹۹/۰۷/۰۶
برای درخواست کار تو قسمت خدمات اپ باید کجا مراجعه کرد.