Pizza maker - cooking and baking games for kids

Pizza maker - cooking and baking games for kids

نسخه ۱.۲۲
+۲ هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۹۰ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

درست کردن پیتزا هیچ‌وقت به این بامزگی نبوده است! بازی‌های آشپزی Pizza Maker دنیای پخت‌و‌پز و تهیه‌ی پیتزا را به بچه‌ها معرفی می‌کند.

با افزودن مواد لازم به خمیر و ورز دادن آن، خرد کردن سبزیجات و پختن سس، افزودن انواع چاشنی‌ها و قرار دادن آن در فر، از تمام مراحل پخت‌و‌پز و تهیه‌ی پیتزا لذت ببرید

این بازی برای کودکان مهد کودک و پیش‌دبستانی طراحی شده است و برای پسران و دختران کوچک مناسب است تا بتوانند به تنهایی و بدون حمایت بزرگسالان بازی کنند.

بازی‌های آشپزی Pizza Maker توسطPazu Games Ltd ، ناشر بازی‌های معروف بچه‌ها مثل سالن آرایش و گریم دختران، آرایشگاه دختران، دکتر حیوانات و ... ارائه شده و مورد اعتماد میلیون‌ها پدر و مادر در سراسر جهان است.

بازی‌هایPazu برای کودکان به خصوص کودکان زیر ۱۰ سال طراحی شده است. این بازی‌های آموزشی سرگرم‌کننده برای دختران و پسران برای لذت بردن و تجربه ارائه می‌شود.

ما از شما دعوت می‌کنیم که بازی‌های Pazu را برای بچه‌ها و کودکان نوپا به صورت رایگان امتحان کنید و یک برند عالی را برای بازی‌های کودکان کشف کنید؛ با انباری بزرگ از بازی‌های آموزشی و یادگیری برای دختران و پسران. بازی‌های ما انواع مکانیک‌های بازی را متناسب با سن و توانایی‌ های کودکان ارائه می دهد.

بسته‌ی کامل بازیPazu هیچ تبلیغاتی ارائه نمی‌دهد؛ بنابراین حواس بچه‌ها هنگام بازی پرت نمی‌شود، وهیچ کلیک تبلیغاتی تصادفی و هیچ تداخل خارجی وجود نخواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر، به وب‌سایت ما مراجعه کنید: https://www.pazugames.com/

نظرات کاربران

طاها
۱۳۹۹/۰۹/۰۹
لطفامن رارهنماییکنید