Pizza maker cooking games

Pizza maker cooking games

نسخهٔ ۱.۶۲
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۲۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۹ تیر ۱۴۰۲
Pizza maker cooking games

Pizza maker cooking games

Pazu Games
نسخهٔ ۱.۶۲
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۲۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۹ تیر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

درست کردن پیتزا هیچ‌وقت به این بامزگی نبوده است! بازی‌های آشپزی Pizza Maker دنیای پخت‌و‌پز و تهیه‌ی پیتزا را به بچه‌ها معرفی می‌کند.

با افزودن مواد لازم به خمیر و ورز دادن آن، خرد کردن سبزیجات و پختن سس، افزودن انواع چاشنی‌ها و قرار دادن آن در فر، از تمام مراحل پخت‌و‌پز و تهیه‌ی پیتزا لذت ببرید

این بازی برای کودکان مهد کودک و پیش‌دبستانی طراحی شده است و برای پسران و دختران کوچک مناسب است تا بتوانند به تنهایی و بدون حمایت بزرگسالان بازی کنند.

بازی‌های آشپزی Pizza Maker توسطPazu Games Ltd ، ناشر بازی‌های معروف بچه‌ها مثل سالن آرایش و گریم دختران، آرایشگاه دختران، دکتر حیوانات و ... ارائه شده و مورد اعتماد میلیون‌ها پدر و مادر در سراسر جهان است.

بازی‌هایPazu برای کودکان به خصوص کودکان زیر ۱۰ سال طراحی شده است. این بازی‌های آموزشی سرگرم‌کننده برای دختران و پسران برای لذت بردن و تجربه ارائه می‌شود.

ما از شما دعوت می‌کنیم که بازی‌های Pazu را برای بچه‌ها و کودکان نوپا به صورت رایگان امتحان کنید و یک برند عالی را برای بازی‌های کودکان کشف کنید؛ با انباری بزرگ از بازی‌های آموزشی و یادگیری برای دختران و پسران. بازی‌های ما انواع مکانیک‌های بازی را متناسب با سن و توانایی‌ های کودکان ارائه می دهد.

بسته‌ی کامل بازیPazu هیچ تبلیغاتی ارائه نمی‌دهد؛ بنابراین حواس بچه‌ها هنگام بازی پرت نمی‌شود، وهیچ کلیک تبلیغاتی تصادفی و هیچ تداخل خارجی وجود نخواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر، به وب‌سایت ما مراجعه کنید: https://www.pazugames.com/

نظرات کاربران - ۸ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
زهرا
زهرا
۱۴۰۲/۰۸/۱۷
این بازی بهترین بازی بود که تو عنرم دیدم😍😍
محمد نعیم
محمد نعیم
۱۴۰۲/۰۱/۰۲
خوب‌خیلی‌خوب
دلسا
دلسا
۱۴۰۱/۱۲/۲۷
سلام