Masha and the Bear: Dentist

Masha and the Bear: Dentist

نسخهٔ ۱.۶.۹
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۶۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ تیر ۱۴۰۲
Masha and the Bear: Dentist

Masha and the Bear: Dentist

Hippo Kids Games
نسخهٔ ۱.۶.۹
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۶۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ تیر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

💊 دندانپزشکی شگفت‌انگیز با شخصیت‌های کارتون مورد علاقه شما ماشا و خرس. این‌ها بازی‌های واقعی آموزشی برای بچه‌ها هستند‌، جایی که ما دندان شخصیت‌های کارتونی مورد علاقه را تمیز می کنیم!

👀مدتی است که به دنبال بازی‌های خانوادگی برای کودکان نوپا در مورد دکتر حیوان خانگی هستید؟ هرگز مراقبت از دندان تا این حد جالب نبوده است! بازی‌های دندانی جدید حیوانات برای دختران - این یک شبیه ساز دکتر حیوانات واقعی است!

بازی‌های سرگرم کننده جدید برای پسران اینجا است. ما به عنوان پزشک بازی می کنیم و با هم دندان‌های بد را درمان می کنیم! زیستگاه‌های جنگل نیاز به بررسی کامل دارند. یک متخصص ارتودنسی خوب و یک دندانپزشک حیوان از مدت‌ها قبل به جنگل نرفته اند!

🔅ماشا‌، خرس از کودک شما درخواست کمک می کند تا حیوانات به خوردن شیرینی ادامه دهند. بازی‌های کودک یک کار عالی برای کل خانواده است!

🎈یک دندانپزشک برای حیوانات به کودک شما در مراقبت، تمیز کردن دندانها در بازیهای دندانی حیوانات، کار با دستگاههای دندانپزشکی واقع بینانه و یادگیری مراقبت از دندان در یک تیم با ماشا کمک خواهد کرد! پوسیدگی؟ مهم نیست - ما به همراه ماشا و دیگران که عاشق دندانپزشکی حیوانات هستند، بازی سرگرم کننده دندانپزشکی و حیوانات را انجام می دهیم! ما همه بیماران را درمان می‌کنیم!

😍 بازی‌های کودکان و نوجوانان آموزش برای دختران - یک تفریح ​​عالی برای کل خانواده! بازی‌های حیوانات در مورد پزشک حیوان خانگی برای ایجاد مهارت - ابتکار‌، دقت، حافظه بصری و دقت بسیار مناسب است.

🏥 بازی‌های دندانی حیوانات برای دختران نحوه مسواک زدن دندان‌های حیوانات و مراقبت از آنها را آموزش می دهد. در حالی که شما در حال تماشای کارتون ماشا و خرس هستید‌، مطب دندانپزشکی ما در انتظار بیماران است. بیایید سریع همه حیوانات را درمان کنیم! برای کسانی که در داستان مشکلات جدی دارند باید از اشعه ایکس یا سایر ابزارهای دندانپزشکی استفاده کنید. زیرا این بهترین بازی‌های حیوانات مانند کارتون برای بچه‌ها است! پس بیایید برای درمان حیوانات بازی‌های کودکانه انجام دهیم.

نظرات کاربران - ۴۶۲ رأی
۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
محمد
۱۴۰۲/۰۵/۱۸
این بازی عالیه
ویانا
ویانا
۱۴۰۲/۰۵/۰۸
عالی بود 😍😍🥰🥰🙏🙏
بده
بده
۱۴۰۲/۰۴/۲۹
چه جوری بازی کنیم