راهنمای شهر و بانک مشاغل ایران

راهنمای شهر و بانک مشاغل ایران

نسخهٔ ۱.۶
+۱ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
راهنمای شهر و بانک مشاغل ایران

راهنمای شهر و بانک مشاغل ایران

پرتو رایانه پرهام
نسخهٔ ۱.۶
+۱ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

معرفی نرم افزار
شرکت پرتو رایانه پرهام افتخار دارد تا جامع ترین راهنمای شهری و بانک مشاغل کشور را در غالب نرم افزار اندروید و سایت اینترنتی فعال ارائه نماید.
نرم افزار پیش رو طراحی شده بر روی پلتفرم اندروید جامع ترین راهنمای شهر و بانک مشاغل کشور را در خود دارد. این نرم افزار بصورتی طراحی شده است تا کاربران بتوانند از طریق جستجو در برنامه، شغل مورد نظر خود را بر اساس نام شغل، نوع فعالیت و محدوده جغرافیایی بیابند و بطور مستقیم با محل مورد نظر خود تماس برقرار نمایند. صاحبان مشاغل می توانند با عضویت در این نرم افزار براحتی در تعامل مستقیم با مردم و همکاران خود در سایر شهر ها و استان ها قرار گیرند و هرچه بیشتر خود و نوع فعالیت خود را به کاربران نرم افزار و سایت معرفی نمایند.

خصوصیات ویژه نرم افزار
در این نرم افزار، مشاغل مختلف بر اساس صنف مربوطه و نوع فعالیت آنها طبقه بندی می گردند و کاربران می توانند به راحتی در طبقه مد نظر خود وارد شده و شغل مورد نیاز خود را جستجو کنند. علاوه بر لیست مشاغل موجود، در صفحه مربوط به هر صنف شغلی قسمتی تعبیه گردیده که تعداد مشخصی از بهترین و معتبر ترین مشاغل آن صنف قرار می گیرند. در این قسمت صاحبان مشاغل می توانند اطلاعات کاملتری از فعالیت خود را به علاوه چند عکس و بنر قرار دهند.
در صفحه ابتدایی برنامه نیز مکانی مشابه وجود دارد با این تفاوت که در این قسمت برترین مشاغل هر استان بدون در نظر گرفتن صنف فعالیت آن شغل قرار می گیرند.
در نرم افزار موتور جستجوی بسیار پر قدرتی تعبیه گردیده که براحتی مشاغل را بر اساس نام شغل، نوع فعالیت و محدوده جغرافیایی جستجو می نماید.
کاربران می توانند از مسیر تنظیمات نرم افزار اطلاعات مربوط به دیگر شهر های کشور را نیز دریافت نماید. (در حال حاضر در شهرهای شیراز و اصفهان و کرمان شروع به فعالیت کرده است و به زودی در سایر استان ها نیز فعالیت خود را گسترش خواهد داد)
از مهمترین خصوصیت این نرم افزار عدم نیاز به اینترنت دائمی جهت استفاده از آن می باشد.
تمامی اطلاعات مشاغل علاوه بر نرم افزار اندروید عینا در سایت اینترنتی مشابه نیز منعکس می گردد.
(شرکت پرتو رایانه پرهام جهت فعالیت در دیگر استانهای کشور نمایندگی فعال می پذیرد. متقاضیان عزیز میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 07138317007 تماس بگیرند.)

نظرات کاربران - ۶۷ رأی
۳.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
شیرین
شیرین
۱۳۹۵/۰۳/۱۶
خیلی بده چرا باز نمیشه
mahsa
mahsa
۱۳۹۵/۰۱/۲۹
افتضااااح
J@l@l
J@l@l
۱۳۹۴/۱۰/۲۲
اونقدر حرفه اس ساخته شده که بازم نمیشه!!!