۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۶
مگابایت
حجم

نکته بسیار مهم: جهت دریافت سریع تر بانک اطلاعاتی حتما این نسخه را نصب نمایید


نسخه 3 برنامه شوین با ظاهر جدید و امکانات بیشتر


 برنامه شوین با قابلیت دریافت آنلاین اطلاعات جدید و همچنین اجرا به صورت آفلاین


معرفی:


شوین نرم افزاری است کاربردی که مشاغل شهرستان بوکان - مهاباد - بانه و سقز را در همه زمینه ها شامل می شود. در آینده شهرهای جدید به نرم افزار اضافه خواهد شد.  با اضافه شدن مشاغل جدید، شوین به صورت خودکار بروز رسانی خواهد شد.


برای درج شغل در قسمت "درباره شوین" روی آیکون منوی بالایی نرم افزار کلیک نموده سپس در فرم باز شده روی آیکون تماس کلیک نمایید.


 


امکانات نرم افزار:


شوین دارای قابلیت جستجوی هوشمند است. کاربر می تواند عنوان شغل، نوع شغل یا آدرس آن شغل را جستجو نماید.  با کلیک بر روی هر شغل اطلاعات آن شغل از قبیل توضیحات کامل، عکس های شغل، شماره های تماس و آدرس شغل نشان داده می شوند. با کلیک بر روی تصاویر می توان تصاویر را به صورت تکی مشاهده کرد.


با کلیک بر روی آیکون تماس کناره شماره های تماس می توان به صورت مستقیم با شغل انتخاب شده تماس گرفت.


آدرس شغل مورد نظر در قسمت پایین شماره های تماس قرار دارد که در صورت کلیک بر روی آیکون آدرس، بر روی نقشه آدرس مورد نظر نمایش داده می شود.


 


در قسمت بالای منو در صفحه اصلی آیکون نقشه قرار دارد که از طریق آن می توان تمامی مشاغل را بر روی نقشه مشاهده نمود. با کلیک روی هر آیکون نام آن صنف شغلی نمایش داده می شود که با کلیک بر روی نام شغل اطلاعات آن قابل دسترسی خواهد بود. برای نمایش نقشه باید به اینترنت دسترسی داشته باشید. کلیه امکانات دیگر به صورت آفلاین قابل مشاهده هستند.


 


 

logo-enamad logo-samandehi