The Lord of the Rings؛ ارباب حلقه ها

The Lord of the Rings؛ ارباب حلقه ها

Version ۲.۰.۶۰۷۶۴۸
نصب +۵ هزار
Category استراتژی
Size ۱٫۸۲ گیگابایت
Last Update ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳
The Lord of the Rings؛ ارباب حلقه ها

The Lord of the Rings؛ ارباب حلقه ها

Exptional Global
Version ۲.۰.۶۰۷۶۴۸
نصب +۵ هزار
Category استراتژی
Size ۱٫۸۲ گیگابایت
Last Update ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

برای ورود به بازی باید IP خود را تغییر دهید.

دوران داستان های قدیمی حماسی درباره عشق، دوستی و افتخار به پایان رسیده است. جنگ جدید حلقه ها در افق در جریان است و سرنوشت سرزمین میانه در دستان توست. قدرت تاریک غیرقابل کنترلی در حال گسترش و نفوذ به سر تا سر سرزمین میانه است. هر جناح از Minas Tirith گرفته تا Mount Doom، مایوسانه به دنبال تحت کنترل گرفتن یک حلقه هستند تا یک بار برای همیشه به سرزمین میانه تسلط پیدا کنند.


یک حلقه برای حمکرانی به همگان.

جنگ حلقه دوباره آغاز گشته است!

- ارتش قدرتمند جمع‌آوری کنید از نیزه‌داران، کمانداران و شوالیه ها گرفته تا موجودات شگفت‌انگیز و جانوران وحشت‌آور، باید همگی قبل از آغاز نبرد جمع‌آوری شوند. اگر استراتژی جنگی درست و نیروهای کاربلد داشته باشید پیروزی از آن شما خواهد بود.

- نوار جنگی خود را تشکیل دهید به عنوان حکمران سرزمین میانه، باید به این جهان بزرگ پا بگذارید و با گسترش جایگاه و قلمرو خود کنترل را به دست گرفته و نوار جنگی خود را بنیان گذاری کنید. چالش های بزرگی در انتظار شما هستند.

- برای حلقه بجنگید قلعه دوباره در قلعه متروک Dol Guldur ظاهر گشته است. این مسئله قدرت خارق‌‍العاده ای برای برای به دست گرفتن سرزمین میانه به وجود آورده و مردم تمام چناح ها را برای جنگی بزرگ فرا می خواند.

- قلمرویی مستحکم بسازید زیرساخت های قلمرو شما، استراتژی های شما را کارآمد می سازند. هر ساختمان کارایی منحصر به فردی دارد و با گسترش قلمرو شما، قدرتتان نیز بیشتر می شود.

- مناطق خود را در هر جناح گسترش دهید قدرت شما با اعزام نیرو ها، گسترش زمین های تحت کنترل، جمع‌آوری منابع ارزشمند و دفع دشمنان افزایش می یابد. تجربیات و قدرتی که طی فتح خود کسب کرده اید به شما در عبور کردن از موانع غیرمنتظره کمک می کند.

- عجایب سرزمین میانه را کشف کنید از عظمت Minas Tirith گرفته تا وحشت Barad-dûr، خلق شدن دوباره سرزمین میانه را با جهان خلق شده توسط J.R.R. Tolkien تجربه کنید.


User Reviews - ۱۸۴ Rates
3.6 from 5
5
4
3
2
1
Amir hossian
Amir hossian
۱۴۰۱/۱۱/۱۹
بازیه خوبیه فقط نسخه فارسی و خرید درون برنامه کم داره بازی ای مثل این تاحالا ندیدم
سبحان
سبحان
۱۴۰۲/۱۲/۲۷
چتر برم توش
اژدر
اژدر
۱۴۰۲/۱۲/۲۶
🤮🤮🤮🤮