کوکپد – شبکه‌ آشپزی و دستور غذا

کوکپد – شبکه‌ آشپزی و دستور غذا

نسخه ۲.۲۰۵.۰.۰-android-restoftheworld
+۲۰
هزار
نصب فعال
آشپزی و رستوران
دسته
۱۴
مگابایت
حجم


برنامه‌های مرتبط

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مشابه


در رسانه‌ها

اپلیکیشن کوکپد، راه حلی برای بیشتر لذت بردن از آشپزی

آشپزی، برای خیلی از افراد فعالیتی لذت بخش به حساب می آید و برای عده محدودی هم کار خسته کننده و سختی به شمار میرود. با کمی پرسش و تحقیق متوجه خواهید شد که نداشتن مهارت کافی، فراموش کردن مواد لازم و نحوه پخت هر غذا، دلیل اصلی این افراد برای خسته کننده نامیدن آشپزی میباشد. در این نقد و بررسی قصد داریم به سراغ یک شبکه اجتماعی در این حوزه برویم؛ اپلیکیشن کوکپد به لطف قابلیت متعددی که در خود جای داده به شما این امکان را میدهد که با روش تهیه غذاهای مختلف آشنا شوید، تصاویر و روش پخت غذاهایتان را منتشر کنید و علاوه بر پیدا کردن دوستان مختلف، با آنها به گفتگو بپردازید.

با کوکپد، از پخت و پز لذت ببرید

ایرانی ها از دیرباز در زمینه آشپزی بهترین بوده اند و مزه هایی بدون مرز خلق کرده اند که به لطف گستره وسیع فرهنگ و سلیقه ، آشپزی ایرانی عام پسند شده است.همیشه غذاهای رنگین ایرانی برای ساکنان دیگر کشورها نیز جذاب و خواستنی بوده است و همین میل و گرایش موجب محبوبیت روز افزون آشپزی ایرانی شده است. حال باید مفتخر باشیم که این مهم توسط توسعه دهندگانی از همین مرز و بوم مورد توجه قرار گرفته و اپلیکیشنی تحت عنوان کوکپد با محوریت آشپزی و شبکه اجتماعی را توسعه داده اند.


نظرات کاربران

فاطیما
۱۴۰۰/۳/۲۹
خوب هست بد نیس 😌😌
سیما
۱۴۰۰/۳/۲۷
واقعا عالی و حرف نداره
بدیعی
۱۴۰۰/۳/۲۴
بی نظیره
نفس
۱۴۰۰/۳/۱۹
جامع و عالی پیشنهاد دانلود میدم
ناهید
۱۴۰۰/۳/۱۰
خیلی عالی ♥️🥰
شیما
۱۴۰۰/۳/۵
عالی
فاطمه
۱۴۰۰/۳/۱
خوبه
han
۱۴۰۰/۲/۳۱
خوب
مراد وطن دوست
۱۴۰۰/۲/۳۱
عشقم پرسپولیس
Z.Pourjam
۱۴۰۰/۲/۳۱
بسیار عالی و کار بردی ،،، ممنون و سپاس از کاربران سایت و برنامه ی کوکپد
Ghazal.Mohammadi
۱۴۰۰/۲/۳۱
خوب
سید علی
۱۴۰۰/۲/۳۱
خوبه..ممنون ..برای کسانی که دنبال یک غذا یا دسر می گردند ..نظرات مختلف و طرز تهیه های متنوع گذاشته شده که بالاخره یکیش آدم رو راضی می کنه.
ارشی
۱۴۰۰/۲/۳۱
خوبه