Kitchen Stories - Recipes & Cooking

Kitchen Stories - Recipes & Cooking

نسخه ۱۲.۵.۱A
۱
هزار
نصب فعال
آشپزی و رستوران
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

با نصب برنامه‌ی Kitchen Stories، تبدیل به یک آشپز حرفه‌ای شوید!

با Kitchen Stories، همه می‌توانند آشپزی کنند. این برنامه شامل دستورهای غذایی بسیاری به زبان انگلیسی است. استفاده از آن آسان است و دارای رابط کاربری خوبی می‌باشد.
هر دستور غذایی به طور کامل با تصویر و ویدئو آموزش داده می‌شود. شما می‌توانید دستورهای غذایی دلخواه خود را در بخش موردعلاقه‌ها ذخیره کنید تا به آن‌ها به آسانی دسترسی پیدا کنید.
فرصت را از دست ندهید. این برنامه را دانلود نموده و غذاهای خوشمزه بپزید.

در رسانه‌ها

آشپزی ساده اما حرفه‌ای با Kitchen Stories

اپلیکیشن Kitchen Stories با دستورات ساده و کاربردی که ارائه می‌دهد، کاربران خود را تبدیل به یک آشپز حرفه‌ای می‌کند. دستورات غذایی این برنامه در قالب تصویر و ویدئو به زبان انگلیسی آموزش داده می‌شوند. همچنین این امکان به شما داده می‌شود که آموزش دلخواه خود را در لیست گلچین شده‌ای ذخیره کرده تا در آینده دسترسی راحت‌تر و سریع‌تری بدان داشته باشید.

معرفی کامل Kitchen Stories - کتابچه تصویری آموزش آشپزی در تلفن همراه شما

آشپزی، حرفه ای است که به دلیل ارتباط با یکی از نیازهای اساسی انسان یعنی تامین خوراک، همواره مورد توجه افراد بوده و بسیاری از مردم دنیا به آن علاقه مند هستند. هرچند نام این حرفه با بانوان گره خورده اما باید گفت که آقایان نیز به یادگیری آشپزی علاقه نشان میدهند و یا حتی در بعضی موارد، مجبور به فراگیری آن میباشند! در این رابطه، مراجع آموزشی بسیاری میتوان یافت که برخی از آنها در قالب وبسایت یا اپلیکیشن عرضه میشوند. در ادامه شما را با یکی از این اپلیکیشن ها به نام “Kitchen Stories” آشنا میکنیم. در معرفی این برنامه اندرویدی با ما همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi