مستر میوه

مستر میوه

نسخه ۱.۲.۰
۲۰۰
نصب فعال
خرید
دسته
۳
مگابایت
حجم

معرفی اپلیکیشن مستر میوه:


مستر میوه یک اپلیکیشن سفارش میوه است که به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان ممکن میوه های دستچین شده سفارش دهید و در هر نقطه ای در تهران آنرا تحویل بگیرید.


تا حالا میوه رو آنلاین سفارش دادی؟


وقت واسه خرید میوه نداری؟


میوه با کیفیت میخواهید؟


ما مستر میوه رو بهتون معرفی می کنیم که خرید میوه هاتون رو بسپارید به ما ... خبر خوب اینکه با مستر میوه می تونید یک سبد میوه سفارش بدید که با میوه های دستچین شده و شسته شده (در محیطی بهداشتی) اون رو به عزیزانتان هدیه بدید.


محصولات ما تحت اپلیکیشن مسترمیوه:


میوه، صیفی و سبزیجات: می توانید از ساعت 9 تا 19 هر روز بر اساس وزن و درجه کیفیت مورد نظر سفارش خود را ثبت نمایید و در کمترین زمان و شیک ترین بسته بندی در هر نقطه از تهران که بخواهید از همیاران مستر میوه تحویل بگیرید.


سبدهای ویژه:


سبد میوه مجالس: تا به حال به این فکر کردین که موقع مهمانی رفتن یا حتی یک دعوت کاری خاص، به جای شیرینی و شکلات و ... یک سبد میوه تر و تازه و شیک هدیه بگیرید؟


سبد میوه تولد: اگر قصد دارید در جشن تولد عزیزانتون سنگ تموم بگذارید در کنار کیک تولد یک سبد میوه ویژه تولد هم قرار دهید تا مراسم تولد رو با سلامتی پیوند بزنید.


سبد میوه نذورات و خیرات: حتی این امکان را دارید که نذر و خیراتتون رو با میوه های شیک، شسته و بسته بندی شده در هر جایی که مد نظر دارید توزیع کنید.

logo-enamad logo-samandehi