دونده چی(کاملا ایرانی)

دونده چی(کاملا ایرانی)

نسخه ۱.۱
<۱۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۳۰
مگابایت
حجم

مسلما این بازی از بهترین بازی های ایرانی است که شما میتوانید تا به حال آن را تجربه کرده باشید.دونده چی یک بازی بسیار زیبا در سبک Platform است.هدف اصلی شما مبارزه ونابودی زشتی ها و پلیدی هاست که با محتوای ایرانی و بومی همراه شده است وشما باید با دشمنان مختلفی از جمله زامبی ها،جادوگرها،حیوانات و موجودات پلیدی که راه را بر شما تنگ کرده اند، مقابله کنید و با ماجراهای جدیدتر روبه رو شوید.


ویژگی ها


همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید تعدادی از دشمنان که باید با آن ها مبارزه کنید مشخص شده وبقیه ی آن ها را برای این که غافلگیر شوید و هر بار چیز تازه ای را تجربه کنید پس از اجرای بازی متوجه خواهید شد.این بخش کوچکی از بازی بود که برای آشنایی شما گفته شد و ابزار ها و داستان ها ی جذاب بازی را تنها پس از بازی می توانید تجربه کنید.


البته ویژگی بارز بازی بر خلاف بعضی بازی های بومی، گیم پلی بسیار ساده و روان بازی است که حتی بر روی گوشی های با سخت افزار پایین بدون هیچ مشکلی و با همان کیفیت و سرعت اصلی اجرا میشود.شک نکنید که شما بهترین هستید و ما بهترین ها را برای شما میخواهیم.


تمامی مراحل ساخت بازی از طراحی کاراکتر و آبجکت ها،فضاسازی و لی اوت، تهیه وتولید صدا و صداگزاری و برنامه نویسی، همه توسط تیم ایرانی mr group انجام شده است. بنابراین این بازی کاملا ایرانی است.


این بازی قبلا پولی بوده و اکنون با وجود زحمات زیاد، رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.


همچنین این بازی برای اجرا به هیچ گونه دسترسی اینترنت نیاز ندارد.


انشاالله با استقبال بی نظیر شما عزیزان بتوانیم در آینده آن چرا که شما دوست دارید و می پسندید ارائه کنیم. لذا هرگونه پیشنهادی در رابطه با بازی را میتوانید به رایانامه ما ارسال کنید.


 

logo-enamad logo-samandehi