رنگ های متریال

رنگ های متریال

نسخه ۱.۴.۶
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱
مگابایت
حجم

مجموعه ای کامل از تمام رنگ های متریال با قابلیت ذخیره و اشتراک گذاری کد هر رنگ.


از آن جا که استفاده از رنگ های متریال در طراحی به دلیل جذابیت و زیبایی آن ها نسبت به دیگر رنگ ها روز به روز بیش تر می  شود و اکثر ديزاين های حرفه ای با این رنگ ها انجام می شود و هم چنین مرجع برای یافتن و استفاده از این رنگ ها وجود ندارد، تصمیم گرفتیم مجموعه ای کامل از رنگ های متریال در قالب برنامه ای برای متفاوت برای شما تهیه کنیم تا همیشه همراه شما باشد و هر زمانی نیاز داشتید از آن ها استفاده نمایید.


طراحان و ديزاينر های مختلف یا تمام کسانی که در حوزه دیجیتال سر و کار دارند به مجموعه ای کامل از رنگ ها نیاز دارند که می توانند این مجموعه را به راحتی در یک برنامه بر روی دستگاه اندرویدی همراه خود داشته باشند. 


ویژگی های برنامه:


🔼انتخاب فرمت رنگ ها


🔽ذخیره کد هر رنگ


🔼مشاهده ی درصد هر رنگ در جلوی آن


🔽اشتراک گذاری کد هر رنگ


🔼پشتیبانی برنامه از نمایش عمودی و چرخش صفحه در دو جهت برای راحتی بیش تر.


نکات:


🔷🔹برای ذخیره کد رنگ کافیست رنگ مورد نظر را یک بار لمس کنید. اما برای اشتراک گذاری باید روی رنگ مورد نظر کمی نگه دارید.


🔶🔸با انتخاب فرمت رنگ، کد رنگ با فرمت انتخاب شده ذخیره می شود.


🔷🔹امیدواریم ما را از نظرات ارزشمند خود مطلع کنید و با امتیاز خود به برنامه باعث دلگرمی و ادامه ی کار ما شوید. البته میدونم بعضی افراد حوصله ی نظر دادن ندارن اما حداقل امتیاز بدید. قول ميديم چند ثانیه طول نکشه.همین طور امید ما برای ساخت محتوای جدید در گرو امتیازات و نظرات شما عزیزان است.


 🔶🔸قسمت نظرات برای امتیاز و تعریف قابلیت های برنامه برای دیگر کاربران است و برای ارتباط با ما و بیان سوالات پیشنهادات، انتقادات و هرچیز دیگری فقط با رایانامه تیم ما در ارتباط باشید. چرا که به مواردی که در نظرات مطرح می شود هیچ گونه پاسخی داده نخواهد شد.


سپاس از شما به خاطر خواندن این مطلب

logo-enamad logo-samandehi