مانیار

مانیار

نسخهٔ ۲.۵.۱
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ شهریور ۱۴۰۱
مانیار

مانیار

مانیار
نسخهٔ ۲.۵.۱
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ شهریور ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

مانیار، انتقال وجه امن به سادگی ارسال یک پیام

مانیار یک شبکه‌اجتماعی‌مالی است. هدف مانیار ارائه روشی آسان و امن برای پرداخت و دریافت پول به صورت فردی و گروهی است. در مانیار می‌توانید در کنار  پرداخت‌های مالی، به راحتی با دیگران گفتگو کنید.


مدیریت هزینه‌های گروهی با دُنگ مانیار

در جمع ها و گروه‌های دوستانه، مانیار، یار و همراه شماست. زمانی که در یک سفر یا رستوران مادرخرج بوده‌اید و یا زمانی که بخواهید برای کادو تولد دوستانتان پول جمع آوری کنید، می‌توانید حساب‌کتاب‌هایتان را به مانیار بسپارید. مدیریت هزینه‌های گروهی کار سختی نیست، چون همه محاسبات را مانیار برایتان انجام می‌دهد. کافی است در گروه‌های دنگی، هزینه‌ها را وارد ‌کنید. هزینه‌ها به صورت اتوماتیک بین اعضا تقسیم می‌شود و هر یک از اعضای گروه، با مشاهده مبلغ بدهکاری خود به راحتی از طریق کیف پول مانیار و یا درگاه بانکی بدهی خود را پرداخت می‌کند.


درخواست‌وجه

برای درخواست‌وجه از افراد، نیازی به ارسال شماره کارتتان نیست. کافی است از طریق مانیار، برای مخاطبتان یک درخواست‌وجه ارسال کنید. اگر مخاطب شما برنامه مانیار را داشته باشد، به راحتی از طریق برنامه پرداخت می‌کند و در صورتی که برنامه مانیار را نداشته باشد، پیامی حاوی لینک درگاه، از طریق پیامک ارسال می‌شود و می‌تواند از طریق درگاه بانک، درخواست شما را پرداخت نماید. برای دریافت قسط در صندوق‌های قرض‌الحسنه خانوادگی، جمع‌آوری شارژ ساختمان و خیلی از موضوعات دیگر، درخواست وجه مانیار، در کنار شماست.


پرداخت‌وجه

برای پرداخت‌وجه به دوستان خود، نیازی به داشتن شماره کارت آن­ها نیست. کافی است که از لیست مخاطبین داخل برنامه، با انتخاب مخاطب و وارد کردن مبلغ و موضوع پرداخت، به راحتی پرداخت خود را انجام دهید. برای پرداخت، می‌توانید از موجودی کیف پول و یا اتصال به درگاه بانکی استفاده کنید.


فروش شارژ و بسته‌های اینترنتی

با استفاده از امکان خرید شارژ و بسته‌ی اینترنتی، تنها با وارد کردن شماره‌ی مورد نظر یا انتخاب آن از لیست مخاطبین، می‌توانید شارژ یا بسته اینترنتی متناسب با اپراتور مورد نظر را خریداری نمونده و این اعتبار را به صورت مستقیم به سیم‌کارتتان منتقل نمایید.

 

پرداخت هزینه طرح ترافیک و عوارض جاده‌ای

با استفاده از قابلیت پرداخت طرح ترافیک و عوارض جاده‌ای، می‌توانید تنها با وارد کردن پلاک خودرو، لیست بدهی‌های خود به همراه تاریخ مربوطه را مشاهده و پرداخت نمایید. همچنین امکان انتخاب عوارض، باعث می‌شود تا اجباری برای پرداخت تمامی بدهی‌ها به صورت یکجا، وجود نداشته باشد.


مانیاری‌های اطراف من

در صورتی که مجوز دسترسی به مکان را برای مانیار فعال کنید، می‌توانید از طریق نقشه داخل برنامه، افرادی را که در اطراف شما برنامه مانیار را دارند، مشاهده کرده و با آنها تعاملات مالی داشته باشید.


نظرات کاربران - ۴۵ رأی
۳.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
رضا
رضا
۱۳۹۷/۱۱/۰۱
عالی
David
David
۱۳۹۸/۱۱/۱۹
با پسرخالم زیاد میریم بیرون. عالیه این اپ
متین
متین
۱۳۹۹/۰۲/۲۹
من که بر خلاف دوستان راضیم نشکل دنگی و دونگی با رفیقا رو حل کرده عوارض ماشینم راحت پرداخت میکنم در کل عالیه پشتیبانیشم همیشه تودسترسه