مدیر ابری ساختمان(حسابداری ساختمان)

مدیر ابری ساختمان(حسابداری ساختمان)

نسخهٔ ۴۰۳.۰۵۲۱.۰۱
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۱۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۱ مرداد ۱۴۰۲
مدیر ابری ساختمان(حسابداری ساختمان)

مدیر ابری ساختمان(حسابداری ساختمان)

مدیرابری
نسخهٔ ۴۰۳.۰۵۲۱.۰۱
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۱۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۱ مرداد ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

سامانه مدیر ابری ساختمان ، ابزاری است هوشمند در جهت مدیریت فرآیند های مالی ساختمان شما. به کمک این سامانه، مدیر ساختمان قادر است انواع شارژ ساختمان، هزینه های ساختمان، درآمدهای ساختمان و … را برای ساختمان خود تعریف کرده و برای هر واحد به طور جداگانه محاسبه نماید.  سامانه های مدیر ابری این امکان را به شما می دهد تا در هر زمان و در هر مکان به صورت ساده، جامع و دقیق کسب و کارهای خود را مدیریت نمایید.

کاربران و مخاطبان سامانه مدیر ابری ساختمان، از طریق مسیرهای ارتباطی (تلفن،ایمیل، تیکت و ...) که در وب سایت مدیر ابری ساختمان (www.ModirAbri.ir) موجود است، نظرات، پیشنهادات و همچنین در صورت نیاز به آموزش و راهنمایی با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایند.

فایل های آموزش عمومی و همینطور آموزش کاربری اپلیکیشن مدیر ابری ساختمان در وبسایت و اپلیکیشن موجود است

ویژگی های اپلیکیشن مدیر ابری ساختمان :


داشبورد مدیریت قدرتمند و متنوع

داشبورد مدیریت سامانه مدیر ابری ساختمان امکان مشاهده اطلاعات ساختمان شما را با استفاده از المان های گرافیکی متنوع فراهم می سازد.داشبورد مدیریت، مدیر ساختمان را قادر می سازد در کوتاه ترین زمان به اطلاعات واضح، جامع و هدف محور از ساختمان دسترسی داشته باشد.


تسهیم هزینه های ساختمان به روش های گوناگون


قابلیت تسهیم هزینه سامانه مدیر ابری ساختمان، این امکان را فراهم می کند تا تمام هزینه های ساختمان را با تنوع نامحدود ثبت و همچنین بتوان با الگوهای متنوع بین واحد های آن ساختمان تسهیم نماید.


محاسبه انواع شارژ ساختمان

یکی از ویژگی های بارز سامانه مدیر ابری ساختمان، قابلیت مدیریت ثبت، محاسبه، تسهیم و اعلام شارژ هر یک از واحد های ساختمان است که با استفاده از الگو های متنوع مدیر ساختمان را قادر می سازد به بهترین شکل شارژ واحد ها را محاسبه، ثبت و اعلام نماید.


تسهیم هزینه قبض آب

یکی از قابلیت های شاخص سامانه مدیر ابری ساختمان، قابلیت تسهیم هزینه قبض آب ساختمان بر اساس میزان مصرف هر یک از واحد های آپارتمان می باشد، البته لازم به ذکر است این قابلیت برای ساختمان هایی که واحد های آن دارای کنتور فرعی می باشند قابل استفاده است.

تابلو اعلانات ساختمان

یکی از امکانات جذاب و کاربردی سامانه مدیر ابری ساختمان، تابلو اعلانات ساختمان است که به وسیله آن مدیر ساختمان می تواند کلیه اعلان ها، پیام ها و اطلاع رسانی های ساختمان را به اطلاع کاربران برساند.


آدرس سایت : www.ModirAbri.ir

نظرات کاربران - ۳۱ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عبداللهی
عبداللهی
۱۴۰۲/۰۵/۰۴
سلام. من تازه نصب کردم برنامه کاربردی است و نبست به بقیه برنامه کامل تر هست. اگر پشتیبانی قوی هم داشته باشد و استقبال بشه از برنامه، حتما در بروزرسانی های جدید آیتم های بیشتری اضافه میشه.
S.Mahmood.Z
S.Mahmood.Z
۱۴۰۲/۰۵/۰۴
برنامه خوبی بود. ولی پولی شد. باید حساب کاربریتو شارژ کنی. دیگه این دنیا بدرد نمیخوره
عمار
عمار
۱۴۰۲/۰۲/۰۴
تمام اطلاعات با بروز رسانی پاک شد