فلش کارت های تافل TPO

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۱۲٫۸ مگابایت
نسخه 1.7
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

✪ نرم افزار هوشمند آموزش لغات TPO مخصوص تافل


از آخرین نسخه به روزرسانی شده استفاده کنید


نرم افزار تخصصی آموزش کلمات آزمون‌های اصلی تافل.  آزمون‌های TPO اصلی‌ترین منابع آزمون تافل محسوب می‌شوند و ما در این نرم افزار به صورت کاملا هوشمندانه تمامی لغات این آزمون‌ها را با تعداد تکرار هر واژه استخراج کرده‌ایم و این لغات را به صورت مجموعه فلش‌کارت‌های یادگیری هوشمندانه ارائه کرده‌ایم. کلمات این مجموعه با هیچ برنامه خارجی یا داخلی مشابهت ندارد.


✪ با استفاده از این نرم‌افزار و الگوریتم یادگیری استفاده شده، شما می‌توانید تا حد زیادی وقت لازم برای مطالعه را کاهش دهید و تا حد بسیار زیادی مقدار یادگیری را افزایش دهید. دسته‌بندی کلمات نیز به شما کمک می‌کند با توجه به زمان خود کلمات مهمتر را بررسی کنید و تاثیر مستقیم و سریع آن را بویژه در قسمت Reading و Listening مشاهده نمایید.


✪ ویژگی ها:


دسته‌بندی لغات در چهار گروه بر اساس تعداد تکرار کلمات


تلفظ صحیح (با امکان تکرار)


اشکال مختلف فعل یا کلمه


ترجمه فارسی با جزئیات کامل


مترادف‌های انگلیسی


معنی انگلیسی همراه با آوای نوشتاری


نمونه جمله‌های استراج شده از آزمون های TPO برای هر کلمه


حالت مطالعه شب


کلمات ساده با نظر متخصصان از دایره لغات حذف شده‌اند و کلمات مهم ارائه شده‌اند


شیوه یادگیری هوشمندانه فلش کارت بر اساس الگوریتم SuperMemo+


اطلاعات آماری هر کلمه (شامل تعداد تکرار کلمه٬ تعداد آزمون‌های در بر دارنده هر کلمه٬ تعداد دفعات مشاهده هر کلمه در فلش‌کارت و ...)


نشان دادن پیشرفت شما در هر یادگیری لغات بوسیله میزان لغات بررسی شده و میزان کلماتی که در یادگیری آنها حرفه ای شده‌اید


✪ ما همواره سعی داریم با ارائه بهترین نرم‌افزارهای آموزشی به ویژه برای تافل و آیلتس در این زمینه پیشگام باشیم و استقبال دانشجویان و علم آموزان عزیز از نرم‌افزارهای ما نشان دهنده رسیدن به این امر مهم می‌باشد.


✪ مزیت این نرم افزار نسبت به دیگر مجموعه لغات رایج (که لیستی از کلمات احتمالی و نه واقعی را در اختیار شما قرار می دهند) این است که کلماتی که واقعا در آزمون های TPO استفاده شده‌اند و احتمال رخ دادن بیشتری دارند را ارائه می کند.


✪ برای آشنایی بیشتر با روش کارکرد برنامه قسمت راهنمای فارسی برنامه را مطالعه کنید.


❁ خوشحال می‌شویم که با پیشنهادات و انتقاداتان ما را برای بهبود اپلیکیشن یاری نمایید، همچنین در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن با مشکلی رو به رو شدید می‌توانید از طریق ایمیل پشتیبانی یا آیدی تلگرام زیر با ما در ارتباط باشید:


milinix@


❤️❤️❤️

تغییرات آخرین نسخه

 • بهبود رابطه کاربری
 • رفع برخی ایرادات جزئی
 • دسترسی‌ها

  • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
  • پرداخت از طریق بازار
  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت

  در رسانه‌ها

  این برنامه قبولی در آزمون تافل را تضمین می‌کند

  آزمون‌های TPO از اصلی‌ترین منابع آزمون تافل به شمار می‌آیند؛ اگر می‌خواهید با صرف کم‌ترین هزینه از این آزمون سربلند بیرون بیایید، پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن فلش کارت‌های تافل TPO را از دست ندهید.

  کسب نمره بالا در آزمون تافل با فلش کارت های TPO

  اگر میخواهید بدون صرف هزینه زیاد، زبان انگلیسی را تمرین کنید تا در آزمون تافل، نمره قبولی بدست آورید، به یک دستیار آموزشی خوب نیاز دارید. در ادامه اپلیکیشنی به نام فلش کارت های تافل TPO را معرفی میکنیم که به کمک آن میتوانید، معنی لغت های تافل را یاد بگیرید. در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی با ما همراهه باشید.